De TECHWOOD TVE-303 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze ventilatoren en kies je ventilator uit 52 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
TECHWOOD TVE-303
TECHWOOD TVE-303
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de TECHWOOD TVE-303
Technische specificaties over de TECHWOOD TVE-303
Algemeen
| Luchtdebiet | Niet meegedeeld |
| Geluidsniveau | Niet meegedeeld |
| Diameter | 30 cm |
| Vermogen | 40 W |
| Aantal snelheden | 3 |
| Type | Tafelventilator |
| Aantal bladen | 3 |
Comfort en veiligheid
| Oscillerend | Ja |
| Afstandsbediening | Neen |
| Bediening | Mechanisch |
| Timer | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 37.5 x 34.5 x 17.5 cm |
| Gewicht | 2 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | 3 snelheden, aanpassing: oscillatie en oriëntatie |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7669844 |
| EAN-code | 3760301552086 |
| Fabrikantcode | TVE-303 |