De DOMO DO9079KR PROMO PACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze alle keukenrobots en kies je keukenrobot uit 113 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DOMO DO9079KR PROMO PACK
DOMO DO9079KR PROMO PACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DOMO DO9079KR PROMO PACK
Domo DO9079KR?
Ook zo dol op koken? Dan zal de Domo DO9079KR je vast wel kunnen bekoren!?
Asynchrone motor?
Dankzij zijn asynchrone motor past de keukenrobot Domo DO9079KR zijn snelheid automatisch aan de hoeveelheid en de textuur van je ingredi?ten. Bovendien is deze motor heel stil en sterker dan een universele motor.?
Mengkom van 6,7 liter?
Je kan veel eten in ?n keer klaarmaken want de Domo DO9079KR heeft een mengkom van 6,7 liter.?
7 snelheden?
Deze keukenrobot is ook voorzien van 7 snelheden. Een lage snelheid om eieren te kloppen of een hogere snelheid om je ingredi?ten te mixen of te kneden.?
Talrijke accessoires?
Een kneedkom voor als je gaat bakken, een klopper of een garde om eieren te kloppen of slagroom te maken. Hij beschikt ook over een blender en een citruspers.
Antispatdeksel?
Geen spatten op het aanrecht dankzij het antispatdeksel van deze Domo DO9079KR.
Technische specificaties over de DOMO DO9079KR PROMO PACK
Belangrijkste kenmerken
| Inhoud grootste kom | 6.7 l |
| Vermogen | 1500 W |
| Aantal snelheden | 7 |
Algemeen
| Vermogen | 1500 W |
| Aantal snelheden | 7 |
| Type motor | Universeel |
| Recepten meegeleverd | Neen |
| Geïntegreerde weegschaal | Neen |
| Bijzonderheden | Krachtige, geruisloze motor, grote glazen sapcentrifuge en blender van 1,5 liter inbegrepen in de verpakking |
| Type | Keukenrobot |
Functies
| Pulse-toets | Ja |
Comfort en veiligheid
| Inhoud grootste kom | 6.7 l |
| Opberging accessoires | Neen |
| Kabellengte | 1 m |
| Antislipvoetjes | Niet meegedeeld |
| Timer | Neen |
| Vaatwasbestendig | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Aantal kommen | 1 |
| Menghaak meegeleverd | 1 |
| Kneedhaak meegeleverd | Ja |
| Klopper meegeleverd | 1 |
| Blender meegeleverd | Ja, glas |
| Sapcentrifuge meegeleverd | Neen |
| Citruspers meegeleverd | Ja |
| Pastamaker meegeleverd | In optie |
| Parmezaanrasp meegeleverd | Neen |
| Emulsieschijf meegeleverd | Neen |
| Multifunctioneel mes meegeleverd | Neen |
| Mini-hakmolen meegeleverd | Neen |
| Rasp- en snijschijf meegeleverd | In optie |
| Frietschijf meegeleverd | In optie |
| Vleesmolen meegeleverd | In optie |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal kom | Inox |
| Kleur | Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 44.3 x 41.4 x 33.4 cm |
| Gewicht | 12.6 kg |
| Vanden Borre-code | 8472696 |
| EAN-code | 5411397115652 |
| Fabrikantcode | DO9079KR PROMO PACK |