De XGIMI AURA 2 BUNDLE PROJECTOR + 100 INCH ALR SCHERM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze beamers en kies je beamer uit 56 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
XGIMI AURA 2 BUNDLE PROJECTOR + 100 INCH ALR SCHERM
XGIMI AURA 2 BUNDLE PROJECTOR + 100 INCH ALR SCHERM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de XGIMI AURA 2 BUNDLE PROJECTOR + 100 INCH ALR SCHERM
Technische specificaties over de XGIMI AURA 2 BUNDLE PROJECTOR + 100 INCH ALR SCHERM
Algemeen
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) native |
| Technologie | DLP met laserlamp |
| Projectiegrootte (min-max) | 228.6 - 380 cm |
| Projectieafstand (min-max) | 13.6 - 38.8 cm |
| Lichtopbrengst | 2300 lm |
| Optische zoom | Niet meegedeeld |
| Type Throw Ratio | Ultra short throw |
| Type focus | Automatisch |
| Lens shift | Ja, verticaal en horizontaal |
| Beeldverhouding | 4:3, 16:9, LetterBox, 2.35:1 (voor 21:9), Auto, Full screen |
| Projectieverhouding | 0.177 :1 |
| Statisch contrast (standaard) | Niet meegedeeld |
| Dynamisch contrast | 1000000 :1 |
| Keystone-correctie | Ja |
| Interactiviteit | Neen |
| 3D-compatibel | Ja, actief |
| Ingebouwde luidspreker | 60 W |
| Geluidsniveau normaal/eco-modus | 32 dB / 32 dB |
| Type | Beamer |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3 |
| VGA-aansluiting | Neen |
| Component ingang (YUV) | Neen |
| Analoge audio-in | Mini-jack 3.5mm |
| Digitale audio-out | Optisch |
| USB-aansluiting | USB type A |
| Composite in | Neen |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Netstroom |
Verbruik
| Ecofunctie | Neen |
| Levensduur lamp | 20000 u. |
Extra kenmerken
| Gebruik | Kantoor, gaming, home cinema |
| Afstandsbediening | Ja |
| Fabrikantcode | WM03B-1 |
| Bijzonderheden | Pack met projectiescherm; 60 W Harman Kardon speakers ingebouwd, projecteer op een gekleurde muur dankzij Wall Color Adaption, Auto focus en Wall Flatness Adaption ; Game modus met slechts 20 ms. latency |
| Ecocheques | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 13.3 x 53 x 27 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Vanden Borre-code | 7724675 |
| EAN-code | 6935670506269 |
| Fabrikantcode | WM03B-1 |