De CANON POWERSHOT G7 X MARK III SILVER + 2de BATTERIJ is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 49 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON POWERSHOT G7 X MARK III SILVER + 2de BATTERIJ
CANON POWERSHOT G7 X MARK III SILVER + 2de BATTERIJ
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON POWERSHOT G7 X MARK III SILVER + 2de BATTERIJ
Technische specificaties over de CANON POWERSHOT G7 X MARK III SILVER + 2de BATTERIJ
Algemeen
| Fotoresolutie | 20 MP |
| Optische zoom | 4.2 x |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Geolocalisatie | Neen |
| Wifi | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| NFC | Neen |
| Grootte beeldsensor | - |
| Breedhoeklens | Neen |
| Beeldstabilisatie | Ja, optisch |
| Maximum ISO-waarde | 12800 ISO |
| Touchscreen | Ja |
| Kantelbaar scherm | Ja |
| Schermresolutie | Niet meegedeeld |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Maximum aantal foto's per seconde | 20 |
| Glimlachherkenning | Neen |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Panoramafunctie | Ja |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 30 fps |
| Flash | Ja, ingebouwd |
| Flitsbereik (richtgetal) | 7 m |
| Flitsstanden | Auto, aan/uit, slow synchro |
| Minimum scherpstelafstand | 5 cm |
| Beeldsensor | CMOS sensor type 1.0 |
| Sluitersnelheid | 1/25600 s |
| Zelfontspanner | 2 sec / 10 sec / aangepast |
| Autofocusmodi | Enkelbeeld, Continu, Servo AF/AE 4, Touch A |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | MP4 (H.264) |
| Autofocus-hulplicht | Ja |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Max. batterij-autonomie | 265 foto's |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| HDMI-uitgang | Ja, micro HDMI (type D) |
| USB-kabel bijgeleverd | Neen |
| Draagriem | Polskoord |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Bijzonderheden | - |
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 304 g |
| Schermgrootte | 3 " |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
| Statiefbevestiging | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7714963 |
| EAN-code | 8714574664057, 8714574664057 |
| Fabrikantcode | 4753879 |