De CANON IXUS 190 BLUE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 62 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
CANON IXUS 190 BLUE
CANON IXUS 190 BLUE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de CANON IXUS 190 BLUE
Canon IXUS 190
Neem je ultraslanke Canon IXUS 190 eenvoudig overal mee. Dit compacte fototoestel heeft een flexibele 24 mm ultragroothoek en een 10x zoomlens. Zo leg je elk moment, dichtbij of veraf, in een uitstekende kwaliteit vast.
Instant HD-video’s
Video’s maken is leuk met de IXUS 190. Met één druk op de knop maak je moeiteloos uitstekende HD-video's (720p) in Mp4-formaat.
Deel je opnames
Sluit de Canon IXUS 190 aan op je compatibele smartphone of tablet met slechts één tik via wifi met NFC om eenvoudig opnamen te delen en over te brengen via de Canon Camera Connect-app.
Opnamen boordevol details
De intelligente Optical Image Stabilizer van de IXUS 190 zorgt in elke denkbare situatie voor scherpe beelden en stabiele video's.
Laat je creativiteit de vrije loop
Gebruik creatieve filters als Fish Eye, Miniature en Toy Camera om je foto’s een extra toets te geven. Bekijk alle kleuren.
Technische specificaties over de CANON IXUS 190 BLUE
Algemeen
| Type | Compact fototoestel |
| Beeldsensor | CCD |
| Kleinbeeldequivalent | 24 - 240 mm |
| Maximum ISO-waarde | 1600 ISO |
| Diafragma | f/3 - 6.9 |
| Witbalansregeling | Auto, daglicht, bewolkt, fluorescerend, gloeilamp |
| Maximum aantal foto's per seconde | Niet van toepassing |
| Fotoformaten | JPEG |
| Videoresolutie | 1280 x 720 pixels (HD) |
| Videoformaten | - |
| Optische zoom | 10 x |
| Flash | Ja, ingebouwd |
| Flitsbereik (richtgetal) | 4 m |
| Flitsstanden | Auto, anti-rode-ogen, aan/uit, invulflits, slow synchro |
| Geolocalisatie | Ja, via smartphone |
| Breedhoeklens | Ja, 24 mm |
| Autofocusmodi | Enkelvoudig, continu, servo AF/AE, tracking AF4 |
| Autofocus-hulplicht | Ja |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Max. batterij-autonomie | 190 foto's |
| Mac-compatibel vanaf | macOS 10.9 |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Zelfontspanner | 2 sec / 10 sec / aangepast |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Accessoireschoen | Neen |
| Beeldstabilisatie | Ja, digitaal |
| Bijzonderheden | - |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| NFC | Ja |
| HDMI-uitgang | Neen |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC |
| USB-aansluiting | USB 2.0 |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Schermgrootte | Niet van toepassing |
| Schermresolutie | 230000 pixels |
| Touchscreen | Neen |
| Kantelbaar scherm | Neen |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Minimum scherpstelafstand | 1 cm |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Afmetingen (HxBxD) | 5.7 x 9.6 x 2.4 cm |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Schokbestendig | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Draagriem | Polskoord |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| USB-kabel bijgeleverd | Neen |
| Vanden Borre-code | 8527768 |
| EAN-code | 4549292082999, 4549292082999, 4549292082999 |
| Fabrikantcode | 4294777 |