De ERAZER RECON P45 MD340057 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze desktop pc en kies je desktop pc uit 87 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ERAZER RECON P45 MD340057
ERAZER RECON P45 MD340057
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ERAZER RECON P45 MD340057
Technische specificaties over de ERAZER RECON P45 MD340057
Belangrijkste kenmerken
| Processor | AMD Ryzen 5-5500 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| RAM-geheugen | 32 GB (2x 16 GB) DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
Algemeen
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Processor | AMD Ryzen 5-5500 |
| Kloksnelheid processor | 3.6 GHz (4.2 GHz Turbo) |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| RAM-geheugen | 32 GB (2x 16 GB) DDR4 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Grafisch geheugen | 8 GB DDR7 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
Verbindingen
| Wifi | Neen |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
| Bluetooth | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| USB-aansluiting | 6x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| Thunderbolt | Neen |
| Thunderbolt 4 (USB‑C) | Niet van toepassing |
| Thunderbolt 5 (USB‑C) | Niet van Toepassing |
Comfort en veiligheid
| Frontcamera | Neen |
| Ingebouwde luidspreker | Neen |
| Toetsenbord | Niet bijgeleverd |
| Muis meegeleverd | Niet bijgeleverd |
| Type koeling | Ventilator |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Vanden Borre-code | 7666705 |
| EAN-code | 4061275244625 |
| Fabrikantcode | RECON P45 MD340057 |