De APPLE MACBOOK PRO 15.4´ (2019) I7 256GB TOUCHBAR SILVER MV922FN/A is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 256 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE MACBOOK PRO 15.4´ (2019) I7 256GB TOUCHBAR SILVER MV922FN/A
APPLE MACBOOK PRO 15.4´ (2019) I7 256GB TOUCHBAR SILVER MV922FN/A
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE MACBOOK PRO 15.4´ (2019) I7 256GB TOUCHBAR SILVER MV922FN/A
Apple Macbook Pro
Op zoek naar een krachtige en snelle laptop? Wat dacht je van deze Apple MacBook Pro? Hij zet niet alleen superprestaties neer maar is ook dun, licht en mooi om te zien. Kortom, hij heeft alles om je te bevallen!
Retina-scherm van 15 inches
Geniet van een uitgebreid kleurengamma met nog fellere rood- en groentinten. De beelden ogen heel realistisch. En de led-achtergrondverlichting biedt een hoog contrast, diepere zwarttinten en schitterender wittinten.
Topprestaties
Heb je een idee in je hoofd? Teken het onmiddellijk uit op je MacBook Pro met zijn topgrafismen en superkrachtige processor.
Speakers met een dynamische klank
De belangrijkste troeven van de speakers? Zij bieden meer volume en meer bassen. Precies wat je nodig hebt om snel songs te mixen, een film te bekijken of een video te monteren.
Comfortabeler en sneller
Op de Apple MacBook Pro is het bijzonder comfortabel werken dankzij het vlindermechanisme van het toetsenbord. Het Force Touch- trackpad werd vergroot zodat je meer vingerruimte hebt.
Technische specificaties over de APPLE MACBOOK PRO 15.4´ (2019) I7 256GB TOUCHBAR SILVER MV922FN/A
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 15 inch, 2880 x 1800 pixels (3K), IPS Lcd |
| Processor | Intel Core i7-9th |
| Opslagcapaciteit | 0.25 GB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Grafische kaart | AMD Radeon Pro 555X |
Algemeen
| Type | Macbook |
| Scherm | 15 inch, 2880 x 1800 pixels (3K), IPS Lcd |
| Processor | Intel Core i7-9th |
| Processor kernen | Hexa Core (6) |
| Kloksnelheid processor | 2 GHz (4 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 0.25 GB SSD |
| Grafische kaart | AMD Radeon Pro 555X |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Type audio | - |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
Functies
| USB-aansluiting | Neen |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | 720 MP |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (USB-C - HDMI) |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Microsoft 365 inbegrepen | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | - |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Thunderbolt 3, Touchbar |
| Gebruik | Laptop, om verder te gaan |
| Vanden Borre-code | 8325162 |
| EAN-code | 0190199114302 |
| Fabrikantcode | MV922FN/A |