De HP PAVILION PLUS (14-EH1009NB) CORE I7 | 1 TB SSD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 235 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HP PAVILION PLUS (14-EH1009NB) CORE I7 | 1 TB SSD
HP PAVILION PLUS (14-EH1009NB) CORE I7 | 1 TB SSD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HP PAVILION PLUS (14-EH1009NB) CORE I7 | 1 TB SSD
Technische specificaties over de HP PAVILION PLUS (14-EH1009NB) CORE I7 | 1 TB SSD
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 14.2 inch, 2880 x 1800 pixels (3K), Oled |
| Processor | Intel Core i7-1355U |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 2050 |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 14.2 inch, 2880 x 1800 pixels (3K), Oled |
| Processor | Intel Core i7-1355U |
| Processor kernen | Deca Core (10) |
| Kloksnelheid processor | 1.7 GHz (5 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 2050 |
| Grafisch geheugen | 4 GB DDR6 |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Type audio | - |
| Max. batterij-autonomie | 8 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 2x USB-C 3.1, 2x USB 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.84 x 31.35 x 22.42 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Laptop, om verder te gaan |
Inbegrepen accessoires
| Lader of stekker bijgeleverd | Ja |
| Vanden Borre-code | 7810717 |
| EAN-code | 0197497480634 |
| Fabrikantcode | 845T3EA#UUG / 14-eh1 |