De PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 55 POUCES 55PUS8349/12 (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 55 POUCES 55PUS8349/12 (2024)
PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 55 POUCES 55PUS8349/12 (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 55 POUCES 55PUS8349/12 (2024)
De Philips 55PUS8349 is een 55-inch Ultra HD LCD TV die je een uitstekende beeldkwaliteit biedt door de HDR10, HDR10+ en Hybrid Log Gamma ondersteuning. Dankzij de 60Hz verversingssnelheid en de edge-lit backlight technologie krijg je scherpe en heldere beelden, hoewel het contrast niet zo sterk is als bij modellen met local dimming. Deze TV beschikt over een smart-tv besturingssysteem (Titan OS), 3 HDMI-poorten en een ingebouwde tuner voor diverse digitale tv-signalen.
Technische specificaties over de PHILIPS AMBILIGHT LED UHD 4K 55 POUCES 55PUS8349/12 (2024)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 55 " (139 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | Niet meegedeeld |
| Processor | Pixel Precise Ultra HD |
| Geluid | Stereo met Bass Reflex |
| Aantal speakers | 2 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Titan OS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.2 |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0a |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 32.76 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 84 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 138 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | 43, 50, 55, 65 Inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | 55PUS8349/12 |
| Bijzonderheden | AMBILIGHT tv_Dolby Atmos_DTS-X_Clear Dialogue |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 74 x 123 x 27 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 72 x 123 x 8 cm |
| Gewicht | 14 kg |
| Vanden Borre-code | 7758855 |
| EAN-code | 8718863041451 |
| Fabrikantcode | 55PUS8349/12 |