De SONY BRAVIA XR FULL ARRAY LED 4K 75 INCH XR75X90L (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 309 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY BRAVIA XR FULL ARRAY LED 4K 75 INCH XR75X90L (2023)
SONY BRAVIA XR FULL ARRAY LED 4K 75 INCH XR75X90L (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY BRAVIA XR FULL ARRAY LED 4K 75 INCH XR75X90L (2023)
Technische specificaties over de SONY BRAVIA XR FULL ARRAY LED 4K 75 INCH XR75X90L (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 75 " (189 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Full array |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Kleurdiepte | 8 bit |
| Processor | Cognitive Processor XR |
| Geluid | Acoustic Surface |
| Aantal speakers | 4 |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Google TV |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Google Assistant |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 40.95 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 105 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 146 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 55/65/75/85/98 |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | XR75X90LAEP |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 7 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 300 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 99.2 x 166.8 x 39.5 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 95.9 x 166.8 x 5.9 cm |
| Gewicht | 36.6 kg |
| Vanden Borre-code | 7825277 |
| EAN-code | 4548736150805 |
| Fabrikantcode | XR75X90LAEP |