De LG OLED48B46LA is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Bekijk alle tv's
Bekijk alle tv's
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 311 toestellen.
ALTERNATIEF
Hulp nodig? Vraag advies aan onze specialisten
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
LG OLED48B46LA
LG OLED48B46LA
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG OLED48B46LA
LG OLED48B46LA-tv: een fascinerende visuele ervaring
Diep zwart en levendige kleuren
Prestaties geoptimaliseerd voor gaming
Dankzij de compatibiliteit met G-Sync en FreeSync garandeert deze tv een vloeiende en responsieve game-ervaring, zonder scheuren in het beeld. Dankzij de 120 Hz-modus en ultrasnelle responstijd zit je midden in de actie en heb je een beslissende voorsprong tijdens het gamen.
Een krachtige processor voor altijd perfect beeld
Een design dat in je interieur past
Een intelligente tv om je dagelijks leven te vereenvoudigen
Technische specificaties over de LG OLED48B46LA
Algemeen
Type scherm Oled
Schermdiagonaal 48 " (121 cm)
Schermresolutie 3840 x 2160 pixels (4K UHD)
Verversingssnelheid Niet meegedeeld
Backlight Self emitting pixels
Totaal vermogen (RMS) 40 W
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10-bit)
Processor A8 AI Processor 4K
Geluid Virtual surround
Aantal speakers 2
Compatibiliteit
HDR-compatibiliteit HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, HSP (HLG-foto)
Dolby Atmos compatibel Ja
Functies
Smart TV-functie Ja, webOS
Chromecast ingebouwd Ja
Airplay Ja, AirPlay 2
Spraakassistent Amazon Alexa
Ambilight Neen
Ambient Mode Neen
Verbindingen
Wifi 802.11ac (Wifi 5)
Bluetooth Ja
HDMI-ingangen 4x HDMI 2.1
USB-aansluiting Neen
Audio-aansluiting Optisch
Aansluiting hoofdtelefoon Neen
ARC via HDMI Ja
VGA-aansluiting Neen
CI+-interface Ja
DVB-ondersteuning DVB-T/T2/C/S2
Ethernetaansluiting (RJ45) Ja
Verbruik
Ecocheques Neen
Energiekost 25.35 euro/1000uur
Energieklasse G
Energieverbruik 65 kWh/1000u
Energieklasse HDR G
Energieverbruik HDR 115 kWh/1000u
Extra kenmerken
Afstandsbediening Magic remote
Aanbevolen kijkafstand 3 tot 5 m
Gaming mode menu Ja
Lichtsensor Ja
Kijkhoek Groot
Verkrijgbare formaten 55, 65, 77 inch