De LG QNED 4K MINI LED 86 INCH 86QNED866 (2023) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 308 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
LG QNED 4K MINI LED 86 INCH 86QNED866 (2023)
LG QNED 4K MINI LED 86 INCH 86QNED866 (2023)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de LG QNED 4K MINI LED 86 INCH 86QNED866 (2023)
Technische specificaties over de LG QNED 4K MINI LED 86 INCH 86QNED866 (2023)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 86 " (217 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Direct-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 40 W |
| Processor | A7 AI Processor 4K Gen6 |
| Geluid | Virtual surround |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, webOS |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 49.92 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 128 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 260 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Magic remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Neen |
| Kijkhoek | Groot |
| Verkrijgbare formaten | - |
| Introductiejaar | 2023 |
| Fabrikantcode | 86QNED866RE |
| Bijzonderheden | webOS 23 ThinQ AI |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Titaan |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 117.4 x 192.5 x 4.61 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 110.5 x 192.5 x 4.61 cm |
| Gewicht | 67.9 kg |
| Vanden Borre-code | 7821727 |
| EAN-code | 8806087953664 |
| Fabrikantcode | 86QNED866RE |