De PHILIPS UHD 4K 43 INCH 43PUS8807/12 (2022) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 305 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS UHD 4K 43 INCH 43PUS8807/12 (2022)
PHILIPS UHD 4K 43 INCH 43PUS8807/12 (2022)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS UHD 4K 43 INCH 43PUS8807/12 (2022)
Technische specificaties over de PHILIPS UHD 4K 43 INCH 43PUS8807/12 (2022)
Algemeen
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermdiagonaal | 43 " (108 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Verversingssnelheid | Niet meegedeeld |
| Backlight | Micro-led |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Kleurdiepte | 16 miljoen kleuren (8-bit) |
| Processor | Quad Core P5 Perfect Picture EngineUltra HD |
| Geluid | Virtual surround |
| Aantal speakers | 2 |
| Inputlag | Niet meegedeeld |
Compatibiliteit
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Android TV |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Neen |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Ja, 3 zijden |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.1 + 1x HDMI 2.0 |
| USB-aansluiting | Neen |
| Audio-aansluiting | Optisch |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja, met geluid uit luidsprekers |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 20.67 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 53 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 125 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 1.5 tot 3 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43 / 50 /55 / 65 inch |
| Introductiejaar | 2022 |
| Fabrikantcode | 43PUS8807/12 |
| Bijzonderheden | 100Hz_DTS Play-Fi_Dolby Vision |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 6 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 100 |
| Afmetingen (HxBxD) | 63 x 96 x 22 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 56 x 96 x 7.7 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vanden Borre-code | 7903871 |
| EAN-code | 8718863034132 |
| Fabrikantcode | 43PUS8807/12 |