De ECOVACS AIRBOT Z1 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze luchtreinigers en kies je luchtreiniger uit 33 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ECOVACS AIRBOT Z1
ECOVACS AIRBOT Z1
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ECOVACS AIRBOT Z1
Ecovacs Airbot Z1
Heb je frisse en schone lucht nodig in huis? De Ecovacs Airbot Z1, een hoogwaardige luchtzuiverings- en filtratierobot, combineert prestaties, gemak en design.
Filtreert en desinfecteert
De Ecovacs Airbot Z1 zorgt niet alleen voor schone lucht door tegelijkertijd te filteren en te desinfecteren, hij helpt ook de luchtkwaliteit in huis te bewaken en doet zijn werk overal waar nodig.
Vol technische snufjes
De AI-ondersteunde robot beweegt zich naar de verschillende ruimtes dankzij AIVI 3D-obstakelvermijding en TrueMapping 2.0 navigatietechnologie. Via de YIKO-spraakassistent of Ecovacs Home-app controleer je de robot heel gemakkelijk. En met de HEPA H13-filtratie en uv-desinfectie bereik je een perfecte luchtzuiveringsprestatie.
Professionele luidsprekers
De Ecovacs Airbot Z1 combineert prestaties met stijl en geluidskwaliteit. Het ontwerp van de toonaangevende ontwerper Jacob Jensen Design past niet alleen perfect in je huis, maar zijn luidsprekers laten je favoriete muziek in elke kamer horen.
Geluidsarme werking
De Airbot Z1 is extreem stil. Het geluid van de luchtreiniger blijft onder de 40 dBA, zodat je jezelf thuis ongestoord kan opladen en ontspannen.
Technische specificaties over de ECOVACS AIRBOT Z1
Algemeen
| Maximum kameroppervlakte | 50 m² |
| Luchtdebiet | 600 m³/u |
| Geluidsniveau | 35 - 67 dB |
| Type | Robotluchtreiniger |
| Luchtreinigingstechniek | Filter |
| Vermogen | 90 W |
| Type verdamping | Koude verdamping (filtermat) |
| Inhoud waterreservoir | 2000 ml |
| Aantal snelheden | 4 |
| Minimale instelbare luchtvochtigheid | Niet van toepassing |
| Maximale instelbare luchtvochtigheid | Niet van toepassing |
Verbruik
| Energieverbruik | 0.09 kWh |
| Energiekost | 0.04 euro/uur |
Comfort en veiligheid
| Oververhittingsbeveiliging | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Wieltjes | Ja |
| Afstandsbediening | Ja, via de mobile-app (Android, iOS) |
| Display | Ja |
| Timer | Neen |
| Afneembaar waterreservoir | Ja |
| Indicator leeg waterreservoir | Ja |
| Aanduiding luchtvochtigheid | Ja, via applicatie |
| Aanduiding luchtkwaliteit | Ja |
| Luchtfilter | HEPA-filter |
| Hygrostaat | Ja |
| Instelbare luchtvochtigheid | Niet meegedeeld |
| Connectiviteit | Ja, via wifi |
| Gebruik essentiële oliën | Neen |
| Ionisator | Ja |
Functies
| Nachtmodus | Ja |
| Automodus | Ja |
| Ontsmettende functie (UV-C-lamp) | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Ook ideaal voor mensen met allergiëen, dankzij de filtering van pollen. Verplaatst zich in huis naar de plaats waar de lucht gezuiverd moet worden. Speel muziek af via Bluetooth of bekijk wat er thuis gebeurd via de camera dankzij de app. |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 52.28 x 36.9 x 52.28 cm |
| Gewicht | 12.6 kg |
| Vanden Borre-code | 7852487 |
| EAN-code | 6943757616251 |
| Fabrikantcode | AIRBOT Z1 |