De PROLINE BFZ 35 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze opzetdiepvriezers en kies je opzetdiepvriezer uit 2 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PROLINE BFZ 35
PROLINE BFZ 35
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PROLINE BFZ 35
Proline BFZ 35
De compacte Proline BFZ 35-diepvriezer plaats je makkelijk in een kleine keuken. Hij is voorzien van een handig rooster om je ingrediënten te bewaren.
Omkeerbare deur
Dit toestel werkt normaal in een omgevingstemperatuur tussen 16 en 32°C. De diepvriezer beschikt over een omkeerbare deur die je kan aanpassen naargelang je keuken.
Autonomie van 8 u.
Bij een stroompanne biedt deze Proline BFZ 35 je een autonomie van 8 uur.
Technische specificaties over de PROLINE BFZ 35
Algemeen
| Type | Opzetdiepvriezer |
| Volume diepvriezer | 34 l |
| Koeltechniek diepvriezer | Statisch |
| Invriesvermogen | 2 kg/24u |
| Snelvriesfunctie | Neen |
| Geluidsniveau | 41 dB |
Verbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energiekost | 56.94 euro/jaar |
| Energieverbruik per jaar | 146 kWh/jaar |
| Klimaatklasse | N-ST |
Functies
| Autonomie bij stroomuitval | 8 u. |
| Opendeuralarm | Neen |
| Temperatuuralarm | Neen |
| Temperatuurregeling | Mechanisch |
| Weergave ingestelde temperatuur | Neen |
| Plaats deurscharnieren | Rechts |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Afmetingen (HxBxD) | 51 x 44 x 47 cm |
| Gewicht | 16 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8439478 |
| EAN-code | 3663004384223 |
| Fabrikantcode | DD1-05 BFZ 35 |