De SAMSUNG GALAXY A40 BLUE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 287 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG GALAXY A40 BLUE
SAMSUNG GALAXY A40 BLUE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG GALAXY A40 BLUE
Samsung Galaxy A40
Op het Infinity-U display van 5,9 inch van deze Samsung Galaxy A40-smartphone zie je alles heel gedetailleerd. Ga helemaal op in je favoriete livestreams dankzij de full hd+-resolutie en sAMOLED-kleuren.
Snelle prestaties
Dankzij de krachtige Octa-Core processor van de Samsung Galaxy A40 geniet je altijd van een vloeiende multitasking. Open twee apps tegelijk zonder vertragingen.
Twee camera’s aan de achterzijde
Maak prachtige opnames met deze Galaxy A40-smartphone. Hij is voorzien van twee camera’s aan de achterzijde: een hoofdcamera van 16 MP en een ultrabreedhoekcamera van 5 MP.
Selfiecamera van 25 MP
Neem je graag en veel selfies? Dan is de Samsung Galaxy A40 perfect voor jou. Deze smartphone beschikt over een frontcamera van 25 MP. Ready? Smile!
Vingerafdruksensor opzij
Ontgrendel je smartphone op een snelle en veilige manier dankzij de vingerafdruksensor aan de zijkant van je Galaxy A40. Ontdek alle uitvoeringen. Ontdek alle uitvoeringen.
Technische specificaties over de SAMSUNG GALAXY A40 BLUE
Algemeen
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Scherm | 5.9 inch, Super Amoled |
| Camera | - |
| Capaciteit batterij | 3100 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 0.00390625 GB |
| Besturingssysteem | Android 9.0 Pie |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
Functies
| Autofocus | PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Neen |
| Flash | Ja |
| Flash frontcamera | Neen |
| Mobiel internet | 4G (LTE) |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Ja |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Vingerafdruksensor | Ja, achteraan |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD / microSDHC |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Type glas vooraan | Gorilla Corning Glass III |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 14.4 x 6.9 x 0.79 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 0.5 W/kg, Categorie B |
| Bijzonderheden | Elektronisch kompas, ANT+compatibel |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 0.00000006341958396752917301 jaar |
| Vanden Borre-code | 8337616 |
| EAN-code | 8801643793890, 8801643793890 |
| Fabrikantcode | SM-A405FZBDLUX/GAL A |