De SAMSUNG GALAXY S20 4G 128GB CLOUD PINK (SM-G980) + SIM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 289 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG GALAXY S20 4G 128GB CLOUD PINK (SM-G980) + SIM
SAMSUNG GALAXY S20 4G 128GB CLOUD PINK (SM-G980) + SIM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG GALAXY S20 4G 128GB CLOUD PINK (SM-G980) + SIM
Technische specificaties over de SAMSUNG GALAXY S20 4G 128GB CLOUD PINK (SM-G980) + SIM
Algemeen
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Scherm | 6.2 inch, 3200 x 1440 pixels (WQHD+), Super Amoled |
| Camera | 12 Mp (f/1.8) + 12 Mp (f/2) |
| Capaciteit batterij | 4000 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Besturingssysteem | Android 10 Q |
| Videoresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) 24 fps |
Functies
| Type | Smartphone |
| Autofocus | Dual Pixel PD-AF |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | Ja |
| Frontcamera | 10 Mp (f/2.2) |
| Flash frontcamera | Neen |
| Mobiel internet | 4G+ (LTE Advanced) |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Ja |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP68 |
| Vingerafdruksensor | Ja, in het scherm |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Ja, Micro SD(HC/XC) in 2de SIM kaartslot |
| Schokbestendig | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Via adapter in optie |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Ja, Qi-standaard (lader in optie) |
| Fast Charge (Power Delivery) | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Type glas vooraan | Gorilla Corning Glass VI |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.1 x 6.9 x 0.79 cm |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 0.3 W/kg, Categorie B |
| Bijzonderheden | ANT compatibel, QuickCharge, kompas, barometer, 3x hybride optische zoom |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanden Borre-code | 8253692 |
| EAN-code | 5413729235571 |
| Fabrikantcode | 64639699 |