De BISSELL MULTIREACH ION XL 36 V 2166N is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 119 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
BISSELL MULTIREACH ION XL 36 V 2166N
BISSELL MULTIREACH ION XL 36 V 2166N
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de BISSELL MULTIREACH ION XL 36 V 2166N
Bissell MultiReach Ion XL 36 V 2166N
Met de draadloze steelstofzuiger Bissell MultiReach Ion XL 36 V 2166N is schoonmaken echt een plezier. Echt waar? Tuurlijk, je maakt je hele huis schoon binnen anderhalf uur zonder dat het accu leeg raakt. Let’s do this!
Al gehoord van EgdeReach?
Deze technologie levert een krachtige zuiging langs de randen van de zuigmond. Resultaat? Geen afval of kruimels meer in hoeken. Super praktisch!
Gebruik hem als kruimelzuiger
Verander de Bissell MultiReach Ion XL 36 V 2166N gemakkelijk in kruimeldief. Zo maak je snel kleine oppervlakken schoon.
Volledige set met handige accessoires
Bij de Bissell Multireach Ion XL 36V krijg je ook allerlei accessoires bijgeleverd. En dat zijn? Een borstelrol voor vele oppervlakken, een hulpstuk voor goten met afstofborstel, een hulpstuk van ruim 15cm breed, een lange verlengbuis voor de handzuiger, een aanzetstuk dierenharen en een borstelrol voor dierenharen. Laat je huis maar blinken!
Onze blogster Shana heeft deze steelstofzuiger voor jou getest.
Technische specificaties over de BISSELL MULTIREACH ION XL 36 V 2166N
Belangrijkste kenmerken
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Autonomie in ecomodus | 95 min. |
Algemeen
| Maximale zuigkracht | Niet meegedeeld |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Draadloos | Ja |
| Gewicht | 2.6 kg |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Geschikt voor dierenharen | Ja |
| Capaciteit | 0.6 l |
| Cyclonische technologie | Ja, multicyclonen |
| Ecocheques | Neen |
| Autonomie in ecomodus | 95 min. |
Comfort en veiligheid
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Autonomie in turbomodus | Niet vermeld |
| Parking Lock | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
| Tegelijk stofzuigen en dweilen | Neen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | Turboborstel |
| Luchtfilter | Driedubbele filter |
Extra kenmerken
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Ledverlichting | Ja |
| Afmetingen (HxBxD) | 111.8 x 25 x 15 cm |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 36 V |
| Vanden Borre-code | 8463522 |
| EAN-code | 0011120240122, 0011120240122 |
| Fabrikantcode | 2166N+ MULTI REACH X |