De MIELE TRIFLEX HX1 RUNNER is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze steelstofzuigers en kies je steelstofzuiger uit 125 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MIELE TRIFLEX HX1 RUNNER
MIELE TRIFLEX HX1 RUNNER
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MIELE TRIFLEX HX1 RUNNER
Technische specificaties over de MIELE TRIFLEX HX1 RUNNER
Algemeen
| Gewicht | 3.6 kg |
| Gebruik | Vloeren + Oppervlakken + Plafond/plinten |
| Draadloos | Ja |
| Regelbaar vermogen | Ja |
| Oplaadtijd | 4 u. |
| Capaciteit | 0.5 l |
| Cyclonische technologie | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Type | - |
Comfort en veiligheid
| Ledverlichting | Neen |
| Oplaadindicatie | Ja, met batterijstatus |
| Geluidsniveau | 80 dB |
| Parking Lock | Ja |
| Autonomie in turbomodus | 17 min. |
| Geïntegreerde kruimeldief | Ja |
| Geschikt voor plafonds en plinten | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Oplaadstation | Neen |
| Bijgeleverde accessoires | Turboborstel |
| Luchtfilter | Driedubbele filter |
Extra kenmerken
| Type vloeren | Alle harde vloeren + tapijt (stofzuigen + dweilen)) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 129.7 x 26 x 28 cm |
| Moduleerbaar design | Verplaatsbare motorunit en telescopische buis |
Stroomvoorziening
| Voeding | Herlaadbare batterij (Li-ion) |
| Elektrische spanning | 25 V |
| Vanden Borre-code | 8097437 |
| EAN-code | 4002516297161 |
| Fabrikantcode | TRIFLEX HX1 RUNNER |