De DUUX GLOBE DXCF07 BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze ventilatoren en kies je ventilator uit 52 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DUUX GLOBE DXCF07 BLACK
DUUX GLOBE DXCF07 BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DUUX GLOBE DXCF07 BLACK
Duux DXCF08 Globe Fan
Je ventilator makkelijk bedienen vanop afstand? Geen enkel probleem voor de Duux DXCF08 Glode! Dankzij de bijgeleverde afstandsbediening bedien je de ventilator vanaf je sofa. Zalig!
Kantelbaar model
Kantel deze Duux-ventilator horizontaal of verticaal om de windrichting aan te passen zoals jij dat zelf wil.
Met timer
Dankzij de timer gaat de Duux DXCF08 Globe Fan na een bepaalde tijd uit. Heel praktisch om nog even een fris briesje door je slaapkamer te laten blazen als je naar bed gaat.
Technische specificaties over de DUUX GLOBE DXCF07 BLACK
Algemeen
| Luchtdebiet | 4 m³/min |
| Geluidsniveau | 13 - 52 dB |
| Diameter | 26 cm |
| Vermogen | 22 W |
| Aantal snelheden | 3 |
| Type | Tafelventilator |
| Aantal bladen | 3 |
Comfort en veiligheid
| Oscillerend | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Bediening | Digitaal, led |
| Timer | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 33 x 26 x 26 cm |
| Gewicht | 2 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Touch bediening, 7 meter bereik, laag stroomverbruik. |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 8254842 |
| EAN-code | 8716164996388 |
| Fabrikantcode | DXCF07/GLOBE BLACK |