De AEG LR97C168 - 9000 AbsoluteCare is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze wasmachines en kies je wasmachine uit 144 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG LR97C168 - 9000 AbsoluteCare
AEG LR97C168 - 9000 AbsoluteCare
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG LR97C168 - 9000 AbsoluteCare
AEG LR97C168 AbsoluteCare
Ontdek de AEG LR97C168 AbsoluteCare-wasmachine, ontworpen met baanbrekende technologieën voor optimale zorg voor je kleding.
Kleding gaat langer mee
Bescherm je stoffen en kleuren met de Softwater-technologie, die schadelijke mineralen uit het water filtert. Ervaar minder vervaging van kleuren en minimaliseer vormverlies, waardoor je kleding langer meegaat.
Grondige reiniging
Reinig je kleding grondig in minder dan een uur met het AbsoluteWash 49 Min programma op 30°C. Dit krachtige programma verwijdert alle vlekken terwijl je minder energie verbruikt, dankzij waterfiltratie die de kracht van het wasmiddel vergroot.
Slimme verbinding via de app
Pas wasprogramma's aan en ontvang slimme tips via de My AEG-app. Personaliseer je instellingen en verstuur instructies naar je wasmachine, allemaal vanaf je smartphone.
Uitstekende wasresultaten
PowerCare-technologie mengt het wasmiddel snel vooraf, waardoor het gelijkmatig over je kleding wordt verdeeld voor een grondig schone was, zelfs op 30°C.
Snel opgefriste kleding
Met Steam Refresh worden geurtjes geneutraliseerd en kreuken verminderd, zelfs in fijne was, in slechts 25 minuten. Voeg een aromatische stoomgeur toe voor een extra boost frisheid en geniet van die net gewassen geur.
Technische specificaties over de AEG LR97C168 - 9000 AbsoluteCare
Belangrijkste kenmerken
| Wascapaciteit | 10 kg |
| Maximale zwiersnelheid | 1600 tr/min |
| Geluidsniveau | 76 dB |
Algemeen
| Type | Wasmachine |
| Wascapaciteit | 10 kg |
| Maximale zwiersnelheid | 1600 tr/min |
| Minimum zwiersnelheid | 400 tr/min |
| Zwierresultaat | A |
| Geluidsniveau | 76 dB |
| Type motor | Invertermotor |
| Plaats deurscharnieren | Links |
Verbruik
| Energieklasse | A -20% |
| Energieverbruik per 100 cycli | 41 kWh/100 cycli |
| Waterverbruik | 47 l/cyclus |
| Energiekost | 15.99 euro/100cycli |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Functies
| Stoomfunctie | Stoomprogramma (droog wasgoed) |
| Antivlekkenfunctie | Ja |
| Delicaat programma | Ja |
| Ecoprogramma | Ja |
| Handwasprogramma | Ja |
| Programma lage temperatuur | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Programma's | AbsoluteWash 49min, Eco 40-60, Katoen, Synthetisch, Delicaat, Wol, 20min 3Kg, Steam, Outdoor, Hygiene, Spoelen, Zwieren/Pompen |
| Voorwas | Ja |
Comfort en veiligheid
| Display | Groot lcd-display |
| Dosering van het wasmiddel | Manueel |
| Startuitstel | Ja |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Functie inkorting programma | Ja |
| Binnenverlichting | Ja, ledverlichting |
| Bediening via smartphone | Ja |
| Spoelstop | Ja |
| Beladingsherkenning | Elektronisch |
| Snelle wasmiddelactivatie | Ja, ÖKOMix-technologie |
| Automatische stand-by-modus | Ja |
| Schuimdetectie | Ja |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Antilekbeveiliging | Enkele beveiliging (kuip) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 84.7 x 59.7 x 66 cm |
| Gewicht | 80.5 kg |
| Kleur | Wit |
Extra kenmerken
| Warmwateraansluiting mogelijk | Neen |
| Bijzonderheden | AbsoluteCare - Prosteam - Softwater-technologie - PreciseWash - CareBrum |
| Woolmark-gecertificeerd | Ja |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7824505 |
| EAN-code | 7332543997534 |
| Fabrikantcode | LR97C168 |