De PHILIPS SERIES 5000 BT5515/70 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze baardtrimmers en kies je baardtrimmer uit 47 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS SERIES 5000 BT5515/70
PHILIPS SERIES 5000 BT5515/70
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS SERIES 5000 BT5515/70
De Philips Baardtrimmer 5000 biedt geavanceerde precisie en controle voor het trimmen van je baard. Dankzij het Lift & Trim PRO-systeem worden zelfs platliggende haren opgeheven, wat zorgt voor een gelijkmatig en efficiënt trimresultaat, zowel voor korte als lange baarden. Met 40 lengtestanden, variërend van 0,4 tot 20 mm, kun je eenvoudig de gewenste lengte instellen. De zelfslijpende roestvrijstalen mesjes blijven scherp en effectief, en de afgeronde uiteinden voorkomen huidirritatie. Na een oplaadtijd van slechts 1 uur kun je 90 minuten draadloos trimmen; de snellaadfunctie biedt zelfs 5 minuten trimmen na een korte oplaadtijd van 5 minuten. Het apparaat is eenvoudig schoon te maken door het af te spoelen onder de kraan.
Technische specificaties over de PHILIPS SERIES 5000 BT5515/70
Algemeen
| Type | Baardtrimmer |
| Voeding | Herlaadbare batterij |
| Trimmer voor baard | Ja |
| Trimmer voor neus en oor | Neen |
| Bijzonderheden | Gebruik met of zonder draad |
Functies
| Reiniging | Onder water |
Comfort en veiligheid
| Wet & Dry | Ja |
| Instelbare lengtes baard | 0.4 - 20 mm |
| Regeling snijlengte | Manueel |
| Tussenstap lengte-instelling | 0.2 mm |
| Opzuigsysteem | Neen |
| Contourvolgend systeem | Neen |
| Aantal Opzetkammen | 2 |
| Snelladen functionaliteit | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 60 min. |
| Draadloos | Ja |
Inbegrepen accessoires
| Scheerkop voor gezicht | Ja |
| Precisietrimmer | Ja |
| Bijgeleverde accessoires | Externe voedingskabel, reisetui, Lift & Trim-kam, langebaardkam |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 399 g |
| Kleur | Zwart |
Extra kenmerken
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7798415 |