De EPSON EH-TW5400 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze beamers en kies je beamer uit 56 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
EPSON EH-TW5400
EPSON EH-TW5400
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de EPSON EH-TW5400
Technische specificaties over de EPSON EH-TW5400
Algemeen
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Technologie | Tri-lcd |
| Projectiegrootte (min-max) | 76 - 762 cm |
| Projectieafstand (min-max) | 162 - 195 cm |
| Lichtopbrengst | 2500 lm |
| Optische zoom | 1.2 x |
| Type focus | Manueel |
| Lens shift | Neen |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Projectieverhouding | 1.22 - 1.47 :1 |
| Statisch contrast (standaard) | Niet meegedeeld |
| Dynamisch contrast | 30000 :1 |
| Keystone-correctie | Ja |
| Interactiviteit | Neen |
| 3D-compatibel | Neen |
| Ingebouwde luidspreker | 10 W |
| Geluidsniveau normaal/eco-modus | 37 dB / 27 dB |
| Type | Beamer |
| Short-throw | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Neen |
| Bluetooth | Neen |
| HDMI-ingangen | 2 |
| VGA-aansluiting | Ja |
| Component ingang (YUV) | Neen |
| Component uitgang (YUV) | Neen |
| Analoge audio-in | Neen |
| Digitale audio-out | Neen |
| USB-aansluiting | Ja |
| Composite in | Neen |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
Stroomvoorziening
| Voeding | Netstroom |
Verbruik
| Ecofunctie | Ja |
| Levensduur lamp | 4500 u. |
Extra kenmerken
| Gebruik | Home cinema |
| Afstandsbediening | Ja |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen (HxBxD) | 12.2 x 30.9 x 28.5 cm |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Vanden Borre-code | 8461422 |
| EAN-code | 8715946640204, 8715946640204 |
| Fabrikantcode | 4456883/EH-TW5400 |