De PHILIPS 5000-SERIE STEEL HR2767/00 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze blenders en kies je blender uit 108 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS 5000-SERIE STEEL HR2767/00
PHILIPS 5000-SERIE STEEL HR2767/00
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS 5000-SERIE STEEL HR2767/00
Technische specificaties over de PHILIPS 5000-SERIE STEEL HR2767/00
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 1000 W |
| Materiaal beker | Tritan, BPA-vrij |
| Inhoud | 0.7 l |
Algemeen
| Type | Blender to go |
| Blender on the go | Ja |
| Aantal snelheden | Traploos regelbaar + pulse |
| Vermogen | 1000 W |
| Ijsschilfers | Ja |
| Bijzonderheden | ProBlend Plus technologie, HomeID app, BPA-vrij, compact design |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | 100 % |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Pulse-toets | Ja |
| Verwarmingsfunctie | Neen |
Comfort en veiligheid
| Inhoud | 0.7 l |
| Aantal mesbladen | 6 |
| Afneembare messen | Ja |
| Draadloos | Neen |
| Vaatwasbestendig | Ja, bepaalde accessoires/onderdelen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | 300 ml cup, 700 ml en 500 ml tumblers, sportdeksel, plat deksel |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal beker | Tritan, BPA-vrij |
| Kleur | Zwart |
| Afmetingen (HxBxD) | 38.3 x 14 x 14.4 cm |
| Gewicht | 2.38 kg |
| Vanden Borre-code | 7668716 |