De NUTRIBULLET 900 PRO EXCLUSIVE ALL EUCALYPTUS VO9691 is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze blenders en kies je blender uit 108 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
NUTRIBULLET 900 PRO EXCLUSIVE ALL EUCALYPTUS VO9691
NUTRIBULLET 900 PRO EXCLUSIVE ALL EUCALYPTUS VO9691
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de NUTRIBULLET 900 PRO EXCLUSIVE ALL EUCALYPTUS VO9691
Technische specificaties over de NUTRIBULLET 900 PRO EXCLUSIVE ALL EUCALYPTUS VO9691
Belangrijkste kenmerken
| Vermogen | 900 W |
| Materiaal beker | Kunststof, BPA-vrij |
| Inhoud | 0.7 l |
Algemeen
| Type | Blender |
| Blender on the go | Drinkfles in optie |
| Aantal snelheden | 1 |
| Vermogen | 900 W |
| Ijsschilfers | Ja |
| Bijzonderheden | Met het extractiemes,kun je zelfs harde ingrediënten zoals ijs of taaie ingrediënten zoals boerenkool perfect verwerken tot gladde smoothies |
| Gemaakt van gerecycleerd plastic | Niet van toepassing |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Pulse-toets | Neen |
| Verwarmingsfunctie | Neen |
Comfort en veiligheid
| Inhoud | 0.7 l |
| Aantal mesbladen | 1 |
| Afneembare messen | Ja |
| Draadloos | Neen |
| Vaatwasbestendig | Enkele onderdelen |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | drinkbeker, drinkring, to-go deksel |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Materiaal beker | Kunststof, BPA-vrij |
| Kleur | Groen |
| Afmetingen (HxBxD) | 20 x 14 x 14 cm |
| Gewicht | 1.619 kg |
| Vanden Borre-code | 7719671 |