De KODAK PIXPRO FZ45 BLACK is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 49 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KODAK PIXPRO FZ45 BLACK
KODAK PIXPRO FZ45 BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KODAK PIXPRO FZ45 BLACK
Technische specificaties over de KODAK PIXPRO FZ45 BLACK
Algemeen
| Fotoresolutie | 16.35 MP |
| Optische zoom | 4 x |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Geolocalisatie | Neen |
| Wifi | Neen |
| NFC | Neen |
| Grootte beeldsensor | - |
| Beeldstabilisatie | Neen |
| Maximum ISO-waarde | 3200 ISO |
| Touchscreen | Neen |
| Kantelbaar scherm | Neen |
| Schermresolutie | Niet meegedeeld |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Maximum aantal foto's per seconde | Niet van toepassing |
| Glimlachherkenning | Ja |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Panoramafunctie | Ja |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Flash | Ja, ingebouwd |
| Flitsbereik (richtgetal) | Niet meegedeeld |
| Flitsstanden | Auto, anti-rode-ogen, aan/uit |
| Minimum scherpstelafstand | 30 cm |
| Beeldsensor | CMOS |
| Sluitersnelheid | 1/2000 s |
| Autofocusmodi | multipoint |
| Fotoformaten | JPEG |
| Videoformaten | MOV (H.264) |
| Autofocus-hulplicht | Neen |
| Type batterij | AA (LR06) |
| Max. batterij-autonomie | 120 foto's |
| Geheugenkaartlezer | SD / SDHC / SDXC |
| USB-aansluiting | Micro-USB |
| HDMI-uitgang | Neen |
| USB-kabel bijgeleverd | Ja |
| Draagriem | Neen |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| Lader of stekker bijgeleverd | Neen |
| Bijzonderheden | - |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 110 g |
| Schermgrootte | 2 " |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
| Statiefbevestiging | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7649193 |