De KODAK PIXPRO FZ55 BLUE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 49 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
KODAK PIXPRO FZ55 BLUE
KODAK PIXPRO FZ55 BLUE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de KODAK PIXPRO FZ55 BLUE
Technische specificaties over de KODAK PIXPRO FZ55 BLUE
Algemeen
| Type | Analoge camera |
| Fotoresolutie | 16 MP |
| Optische zoom | 5 x |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Geolocalisatie | Neen |
| Wifi | Neen |
| NFC | Neen |
| Grootte beeldsensor | 28mm |
| Breedhoeklens | Neen |
| Beeldstabilisatie | Ja, optisch |
| Maximum ISO-waarde | 3200 ISO |
| Touchscreen | Neen |
| Kantelbaar scherm | Neen |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Maximum aantal foto's per seconde | Niet van toepassing |
| Glimlachherkenning | Ja |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Panoramafunctie | Ja |
| Videoresolutie | 1280 x 720 pixels (HD) |
| Flash | Ja, ingebouwd |
| Flitsbereik (richtgetal) | Niet meegedeeld |
| Flitsstanden | Auto, anti-rode-ogen, aan/uit, reductie, slow synchro |
| Minimum scherpstelafstand | Niet meegedeeld |
| Beeldsensor | Niet meegedeeld |
| Zelfontspanner | Niet vermeld |
| Autofocusmodi | - |
| Fotoformaten | JPEG |
| Videoformaten | Niet meegedeeld |
| Autofocus-hulplicht | Ja |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Max. batterij-autonomie | Niet meegedeeld |
| Geheugenkaartlezer | Ja, SD |
| USB-aansluiting | Micro-USB |
| HDMI-uitgang | Neen |
| USB-kabel bijgeleverd | Ja |
| Draagriem | Polskoord |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| Lader of stekker bijgeleverd | Neen |
| Bijzonderheden | - |
| Kleur | Blauw |
| Gewicht | 106 g |
| Schermgrootte | 2.7 " |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
| Statiefbevestiging | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7756488 |