De RICOH GR IV HDF BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze compacte fototoestellen en kies je compact fototoestel uit 49 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
RICOH GR IV HDF BLACK
RICOH GR IV HDF BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de RICOH GR IV HDF BLACK
Technische specificaties over de RICOH GR IV HDF BLACK
Algemeen
| Type | Compact fototoestel |
| Fotoresolutie | 25.7 MP |
| Optische zoom | Niet van toepassing |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Geolocalisatie | Neen |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| NFC | Neen |
| Grootte beeldsensor | 23.3 x 15.5 mm |
| Kleinbeeldequivalent | 35mm |
| Beeldstabilisatie | Ja, optisch |
| Maximum ISO-waarde | 204800 ISO |
| Touchscreen | Ja |
| Kantelbaar scherm | Neen |
| Schermresolutie | HD |
| Zoeker | Via lcd-scherm |
| Maximum aantal foto's per seconde | Niet van toepassing |
| Glimlachherkenning | Neen |
| Gezichtsdetectie | Ja |
| Panoramafunctie | Neen |
| Videoresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Flash | Neen |
| Flitsbereik (richtgetal) | Niet van toepassing |
| Flitsstanden | Auto, anti-rode-ogen, aan/uit, invulflits, slow synchro |
| Accessoireschoen | Ja |
| Minimum scherpstelafstand | 6 cm |
| Witbalansregeling | Auto, daglicht, bewolkt, schaduw, gloeilamp |
| Beeldsensor | CMOS APS-C |
| Diafragma | f/2.8 - 16 |
| Sluitersnelheid | 1/4000 s - 30 sec. |
| Zelfontspanner | 2 sec / 10 sec |
| Autofocusmodi | Automatisch gebied, Gebied, Selectie, Specifiek punt, Tracking, Continu en Handmatig |
| Fotoformaten | JPEG, RAW |
| Videoformaten | MPEG4 AVCHD (H.264) |
| Autofocus-hulplicht | Neen |
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Max. batterij-autonomie | 250 foto's |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD / microSDHC / microSDXC |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| HDMI-uitgang | Neen |
| USB-kabel bijgeleverd | Ja |
| Draagriem | Polskoord |
| Hoes bijgeleverd | Neen |
| Lader of stekker bijgeleverd | Neen |
| Bijzonderheden | voorzien van een lichtverspreidingsfilter (HDF) voor een zachte en gelijkmatige lichtverspreiding |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 228 g |
| Schermgrootte | 3 " |
| Andere bijgeleverde accessoires | - |
| Statiefbevestiging | Ja |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7636415 |