De IIYAMA X3291HS-B1 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze monitoren en kies je monitor uit 137 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
IIYAMA X3291HS-B1
IIYAMA X3291HS-B1
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de IIYAMA X3291HS-B1
Technische specificaties over de IIYAMA X3291HS-B1
Belangrijkste kenmerken
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Native verversingssnelheid | 60 Hz |
| Reactiesnelheid | 5 ms |
| Curved scherm | Neen |
Algemeen
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Schermresolutie | 1920 x 1080 pixels (Full HD) |
| Type scherm | Led (lcd) |
| Schermtechnologie | IPS |
| Reactiesnelheid | 5 ms |
| Native verversingssnelheid | 60 Hz |
| Curved scherm | Neen |
| Kijkhoek horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek verticaal | 178 ° |
| Ecocheques | Neen |
Verbindingen
| HDMI-ingangen | Ja |
| DisplayPort | Neen |
| USB-aansluiting | Neen |
| DVI-poort | Ja |
| VGA-aansluiting | Ja |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
Comfort en veiligheid
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Statisch contrast (standaard) | 1000 :1 |
| Dynamisch contrast | 12000000 :1 |
| In hoogte verstelbaar | Neen |
Functies
| Touchscreen | Neen |
| VRR‑compatibiliteit | Neen |
Verbruik
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik per jaar | 55 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 32 kWh/1000u |
| Energieverbruik HDR | Niet van toepassing |
| Energiekost | 12.48 euro/1000uur |
| Energieklasse HDR | Niet van toepassing |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| VESA-norm | 100 x 100 |
| Gewicht | 7 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 52.35 x 73.75 x 24 cm |
Inbegrepen accessoires
| HDMI-kabel meegeleverd | Neen |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Vanden Borre-code | 8012105 |
| EAN-code | 4948570114573 |
| Fabrikantcode | 5806777 |