De DORO 1880 VALUE EDITION is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze gsm's en kies je gsm uit 17 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
DORO 1880 VALUE EDITION
DORO 1880 VALUE EDITION
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de DORO 1880 VALUE EDITION
Technische specificaties over de DORO 1880 VALUE EDITION
Algemeen
| Model | Bar-type |
| Schermgrootte | 2.4 " |
| Schermresolutie | 320 x 240 pixels (QVGA) |
| Mp3-speler | Neen |
| Geheugenkaartlezer | MicroSD |
| Bluetooth | Ja, 5.0 |
| Maximum autonomie in stand-by | 9 dagen |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| Maximum aantal berichten | 500 |
| Maximum aantal contactpersonen | 500 nrs. |
Functies
| SIM-kaartslot | Micro SIM |
| Dual SIM | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| FM-radio | Ja |
| Compatibel met hoorapparaten | Ja (T4) |
Comfort en veiligheid
| Schokbestendig | Neen |
| Fotoresolutie | Niet van toepassing |
| Videoresolutie | 320 x 240 pixels |
| Flash | Ja |
| Noodtoets | Ja |
| Ideaal voor senioren | Ja, noodtoets |
Verbindingen
| Netwerk | Dual-band (900/1800 MHz) |
| Mobiel internet | Neen |
Stroomvoorziening
| Type batterij | Lithium-Ion |
| Capaciteit batterij | 1000 mAh |
| Max. batterij-autonomie | 6 u. |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Gewicht | 113.7 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 12.8 x 6.7 x 1.3 cm |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | USB-kabel (zonder lader), oortjes |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Inclusief oortjes |
| Categorie en SAR-waarde | 1.3 W/kg, Categorie D |
| Mobile Pack | Neen |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7703090 |