De SONY PLAYSTATION INZONE H3 MDRG300W.CE7 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze gaming headsets en kies je gaming headset uit 50 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SONY PLAYSTATION INZONE H3 MDRG300W.CE7
SONY PLAYSTATION INZONE H3 MDRG300W.CE7
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SONY PLAYSTATION INZONE H3 MDRG300W.CE7
Technische specificaties over de SONY PLAYSTATION INZONE H3 MDRG300W.CE7
Belangrijkste kenmerken
| Geluid | Surround |
| Verbinding | Mini-jack 3.5 mm |
| Max. batterij-autonomie | Niet van toepassing |
Algemeen
| Type | Gaming headset |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Geluid | Surround |
Bediening
| Bedieningsknoppen | Ja, op de oorschelp |
| App beschikbaar | Ja |
Verbindingen
| Verbinding | Mini-jack 3.5 mm |
| Draadloos | Neen |
Functies
| Active Noise Cancelling | Passief |
Stroomvoorziening
| Oplaadtijd | Niet van toepassing |
| Max. batterij-autonomie | Niet van toepassing |
Compatibiliteit
| Compatibiliteit PC (Windows) | Ja |
| Compatibiliteit Sony Playstation | Playstation 4/5 |
| Compatibiliteit Xbox | Ja |
| Compatibiliteit Nintendo | Nintendo Switch / Lite / OLED / Switch 2 |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | USB-regelunit |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Wit |
| Stof- en waterbestendig | Neen |
| Plooibaar | Neen |
| Verwisselbare kabel | Neen |
| Gewicht | 299 g |
Extra kenmerken
| Omschrijving | Zeer comfortabele hoofdtelefoon met krachtige basfrequenties |
| Bijzonderheden | Uitklapbaren en begweegbare microfoon |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7814615 |