De STEELSERIES ARCTIS NOVA PRO (MULTI) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze gaming headsets en kies je gaming headset uit 50 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
STEELSERIES ARCTIS NOVA PRO (MULTI)
STEELSERIES ARCTIS NOVA PRO (MULTI)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de STEELSERIES ARCTIS NOVA PRO (MULTI)
Technische specificaties over de STEELSERIES ARCTIS NOVA PRO (MULTI)
Belangrijkste kenmerken
| Geluid | Virtual surround |
| Verbinding | USB-ontvanger, bluetooth, mini-jack 3.5mm |
| Max. batterij-autonomie | 44 u. |
Algemeen
| Type | Gaming headset |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Geluid | Virtual surround |
Bediening
| App beschikbaar | Ja |
Verbindingen
| Verbinding | USB-ontvanger, bluetooth, mini-jack 3.5mm |
Functies
| Active Noise Cancelling | Ja |
Stroomvoorziening
| Oplaadtijd | 3.5 u. |
| Max. batterij-autonomie | 44 u. |
Compatibiliteit
| Compatibiliteit PC (Windows) | Ja |
| Compatibiliteit Sony Playstation | Playstation 4/5 |
| Compatibiliteit Xbox | Neen |
| Compatibiliteit Nintendo | Nintendo Switch / Lite / OLED / Switch 2 |
| Compatibiliteit | Pc, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4 en Xbox One |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires | 2 batterijen met elk 22 uur autonomie |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Verwisselbare kabel | Ja |
| Gewicht | 1000 g |
Extra kenmerken
| Omschrijving | High-fidelity gamingaudio met actieve ruisonderdrukking |
| Bijzonderheden | Onbeperkte batterijduur met twee hot-swappable batterijen |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7662882 |