De PANASONIC KX-TG1611 BLACK is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze draadloze telefoons en kies je draadloze telefoon uit 38 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PANASONIC KX-TG1611 BLACK
PANASONIC KX-TG1611 BLACK
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PANASONIC KX-TG1611 BLACK
Panasonic KX-TG1611
Ben je op zoek naar een draadloze telefoon die gemakkelijk te gebruiken is? Dan zal deze Panasonic KX-TG1611 je zeker bekoren. Hij laat je toe om tot 50 nummers op te slaan.
Grote autonomie
Je hoeft je telefoon niet constant op te laden: deze draadloze telefoon heeft een autonomie van 15 uur. In stand-by modus heeft hij zelfs een autonomie van 7 dagen.
Oproepnummerweergave
Wil je weten wie aan de lijn hangt voor je opneemt? De Panasonic KX-TG1611 geeft het nummer van de beller weer. Handig!
Visueel comfort
Geniet van een groot visueel comfort dankzij het scherm met achtergrondverlichting.
Technische specificaties over de PANASONIC KX-TG1611 BLACK
Algemeen
| Handenvrij bellen | Neen |
| Nummerweergave | Ja |
| Maximum aantal contactpersonen | 50 nrs. |
| Antwoordapparaat | Neen |
| Geheugen antwoordapparaat | Niet van toepassing |
| Aantal handsets | 1 |
| Doorschakelen tussen handsets | Neen |
| GAP | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 15 u. |
| Maximum autonomie in stand-by | 7 dagen |
| Type scherm | Monochroom |
| Schermgrootte | 1.25 " |
| Sms-functie | Neen |
| Babyfoonfunctie | Neen |
| Mute-functie | Ja |
| Blacklistfunctie | Neen |
| Toets localiseren handset | Neen |
| Ideaal voor senioren | Neen |
| Compatibel met hoorapparaten | Neen |
| Polyfonische beltonen | Neen |
| Verbinding | Klassiek (analoog) |
| Design toestel | Neen |
| Kleur | Zwart |
| Bijzonderheden | - |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.9 x 4.9 x 3 cm |
| Gewicht | 0.209 kg |
| Ecocheques | Neen |
| Draadloos | Ja |
| Vanden Borre-code | 8576343 |