De AEG 8000 GT8200A2SFM is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwvaatwassers en kies je inbouwvaatwasser uit 149 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG 8000 GT8200A2SFM
AEG 8000 GT8200A2SFM
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG 8000 GT8200A2SFM
Technische specificaties over de AEG 8000 GT8200A2SFM
Belangrijkste kenmerken
| Type | Vaatwasser met zichtbaar bedieningspaneel |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Droogsysteem | Airdry met Autodoor |
Algemeen
| Type | Vaatwasser met zichtbaar bedieningspaneel |
| Droogsysteem | Airdry met Autodoor |
| Capaciteit | 14 bestekken |
| Type motor | Invertermotor |
| Afwerking kuip | Inox |
| Bestekschikking | Besteklade |
| Deursysteem | Glijsysteem |
| Geluidsniveau | 40 dB |
Verbruik
| Energieklasse | A |
| Waterverbruik | 8.4 l/cyclus |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWh/100 cycli |
| Energiekost | 21.06 euro/100cycli |
Functies
| Aantal temperaturen | 4 |
| Aantal programma's | 13 prog. |
| Ecoprogramma | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Automatisch programma | Ja |
| Stil programma | Ja |
| Intensief programma | Ja |
| Delicaat programma | Ja |
| Spoelprogramma | Ja |
| Wasoptie 1/2 gevuld | Ja |
| Programma's | 120 Minutes, 60 min., 90 min., AUTO Sense, ECO, ExtraSilent, Machine care, Quick 30 min., Spoelen. Via de App: ExtraHygiene,SprayZone,ExtraDry,HalfLoad |
| Functie inkorting programma | Neen |
| Speciale functies | XtraPower, GlassCare, ZoneClean, Extra Silent |
Comfort en veiligheid
| Dosering van het wasmiddel | Manueel |
| Startuitstel | Ja, tot 24u |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Signaal einde programma | Ja |
| Cyclusindicator | Resttijd indicator |
| Automatisch openen deur einde cyclus | Ja |
| Geassisteerde opening | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Indicatielampjes | Zout + spoelmiddel |
| Type scherm | Lcd-display met touchbediening |
| Bovenkorf | In hoogte regelbaar |
| Neerklapbaar bordenrek | Ondermand en bovenmand |
| Intensieve zone in onderkorf | Ja |
| Warmwateraansluiting mogelijk | Tot 60°C |
| Kinderbeveiliging | Neen |
| Antilekbeveiliging | Dubbele beveiliging (kuip + darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Minimale hoogte van het decoratiepaneel | 57.5 cm |
| Maximale hoogte van het decoratiepaneel | 64.8 cm |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 82 - 90 x 60 x 58 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 81.5 x 59.6 x 58 cm |
| Kleur | Wit |
| Kleur bedieningspaneel | Inox |
| Gewicht | 38 kg |
Extra kenmerken
| Kan op hoogte ingebouwd worden | Neen |
| Decoratiepaneel inbegrepen | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7637977 |