De AEG FSE94848P COMFORTLIFT is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwvaatwassers en kies je inbouwvaatwasser uit 148 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
AEG FSE94848P COMFORTLIFT
AEG FSE94848P COMFORTLIFT
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de AEG FSE94848P COMFORTLIFT
Technische specificaties over de AEG FSE94848P COMFORTLIFT
Belangrijkste kenmerken
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Droogsysteem | Airdry met Autodoor |
Algemeen
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Droogsysteem | Airdry met Autodoor |
| Capaciteit | 14 bestekken |
| Type motor | Inductiemotor |
| Afwerking kuip | Inox |
| Bestekschikking | Besteklade |
| Deursysteem | Glijsysteem |
| Geluidsniveau | 42 dB |
Verbruik
| Energieklasse | C |
| Waterverbruik | 11 l/cyclus |
| Energieverbruik per 100 cycli | 75 kWh/100 cycli |
| Energiekost | 29.25 euro/100cycli |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Functies
| Aantal temperaturen | 4 |
| Aantal programma's | 7 prog. |
| Ecoprogramma | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Automatisch programma | Neen, vaste temperaturen |
| Stil programma | Ja |
| Intensief programma | Ja |
| Delicaat programma | Ja |
| Spoelprogramma | Ja |
| Wasoptie 1/2 gevuld | Neen |
| Programma's | 160 min., 60 min., 90 min., AUTO Sense, Eco, Machine Care, Quick 30 min. |
| Functie inkorting programma | Ja |
| Speciale functies | Extra programma's via de app: extrahygiene, rinse & hold |
Comfort en veiligheid
| Dosering van het wasmiddel | Manueel |
| Startuitstel | Ja, tot 24u |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Signaal einde programma | Neen |
| Cyclusindicator | Resttijd indicator |
| Automatisch openen deur einde cyclus | Ja |
| Geassisteerde opening | Neen |
| Binnenverlichting | Ja, ledverlichting |
| Indicatielampjes | Zout + spoelmiddel |
| Type scherm | TFT-kleurendisplay met touchbediening |
| Bovenkorf | In hoogte regelbaar |
| Neerklapbaar bordenrek | Bovenmand |
| Intensieve zone in onderkorf | Neen |
| Warmwateraansluiting mogelijk | Tot 60°C |
| Kinderbeveiliging | Neen |
| Antilekbeveiliging | Dubbele beveiliging (kuip + darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen nis (HxBxD) | 82 x 60 x 56 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 81.8 x 59.6 x 56 cm |
| Kleur | Zie kleur bedieningspaneel |
| Kleur bedieningspaneel | Niet van toepassing (in binnenkant deur) |
| Gewicht | 47.5 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Comfortlift - XXL capaciteit - flexibel besteklade |
| Kan op hoogte ingebouwd worden | Neen |
| Decoratiepaneel inbegrepen | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7809530 |