De MIELE G 5455 SCVi XXL EDST is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwvaatwassers en kies je inbouwvaatwasser uit 149 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MIELE G 5455 SCVi XXL EDST
MIELE G 5455 SCVi XXL EDST
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MIELE G 5455 SCVi XXL EDST
Technische specificaties over de MIELE G 5455 SCVi XXL EDST
Belangrijkste kenmerken
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Droogsysteem | Turbo drogen |
Algemeen
| Type | Volledig integreerbare vaatwasser |
| Droogsysteem | Turbo drogen |
| Capaciteit | 14 bestekken |
| Afwerking kuip | Inox |
| Bestekschikking | Besteklade |
| Deursysteem | Deur-op-deur |
| Geluidsniveau | 44 dB |
Verbruik
| Energieklasse | B |
| Waterverbruik | 8.4 l/cyclus |
| Energieverbruik per 100 cycli | 64 kWh/100 cycli |
| Energiekost | 24.96 euro/100cycli |
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
Functies
| Aantal temperaturen | 4 |
| Aantal programma's | 5 prog. |
| Ecoprogramma | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Automatisch programma | Ja |
| Stil programma | Neen |
| Intensief programma | Ja |
| Delicaat programma | Ja |
| Spoelprogramma | Ja |
| Wasoptie 1/2 gevuld | Ja |
| Programma's | Intensief 75°, QuickPowerWash 65°, Fijn 45°, Automatic 45°-65°, Eco 50° |
| Functie inkorting programma | Ja |
| Speciale functies | XXL vaatwasser |
Comfort en veiligheid
| Startuitstel | Ja, tot 24u |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Signaal einde programma | Ja |
| Automatisch openen deur einde cyclus | Ja |
| Binnenverlichting | Neen |
| Indicatielampjes | Zout + spoelmiddel |
| Type scherm | Klein lcd-display met led-indicatoren |
| Bovenkorf | In hoogte regelbaar |
| Intensieve zone in onderkorf | Ja |
| Warmwateraansluiting mogelijk | Tot 60°C |
| Kinderbeveiliging | Ja |
| Antilekbeveiliging | Dubbele beveiliging (kuip + darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Afmetingen nis (HxBxD) | 84.5 - 91 x 60 x 55 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 84.5 x 59.8 x 55 cm |
| Kleur | Inox |
| Kleur bedieningspaneel | Wit |
| Gewicht | 45 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | QuickPowerWash : beste resultaten in minder dan uur, Warmwateraansluiting : tot 50% extra besparen op energie, in hoogte verstelbaar bovenrek, Vaatwasser met verswatersysteem : vanaf 6,0 l liter in het programma Automatic , 7-segmentendisplay, 3 cijfers, Active Condensdroging, Turbothermische droging met luchtcirculatie |
| Decoratiepaneel inbegrepen | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7752903 |