De SIEMENS IQ300 SN53HS01CE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze inbouwvaatwassers en kies je inbouwvaatwasser uit 149 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SIEMENS IQ300 SN53HS01CE
SIEMENS IQ300 SN53HS01CE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SIEMENS IQ300 SN53HS01CE
Technische specificaties over de SIEMENS IQ300 SN53HS01CE
Belangrijkste kenmerken
| Type | Vaatwasser met zichtbaar bedieningspaneel |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Droogsysteem | Turbo drogen |
Algemeen
| Type | Vaatwasser met zichtbaar bedieningspaneel |
| Droogsysteem | Turbo drogen |
| Capaciteit | 14 bestekken |
| Type motor | Inductiemotor |
| Afwerking kuip | Inox |
| Bestekschikking | Besteklade |
| Deursysteem | Deur-op-deur |
| Geluidsniveau | 42 dB |
Verbruik
| Energieklasse | D |
| Waterverbruik | 9 l/cyclus |
| Energieverbruik per 100 cycli | 85 kWh/100 cycli |
| Energiekost | 33.15 euro/100cycli |
| Ecocheques | Neen |
Functies
| Aantal temperaturen | 4 |
| Aantal programma's | 6 prog. |
| Ecoprogramma | Ja |
| Kort programma | Ja |
| Automatisch programma | Ja |
| Stil programma | Neen |
| Intensief programma | Ja |
| Delicaat programma | Neen |
| Spoelprogramma | Ja |
| Wasoptie 1/2 gevuld | Ja |
| Programma's | - |
| Functie inkorting programma | Ja |
| Speciale functies | Home Connect |
Comfort en veiligheid
| Dosering van het wasmiddel | Manueel |
| Startuitstel | Ja |
| Aanduiding resttijd | Ja |
| Signaal einde programma | Ja |
| Cyclusindicator | Neen |
| Automatisch openen deur einde cyclus | Neen |
| Binnenverlichting | Neen |
| Indicatielampjes | Zout + spoelmiddel |
| Type scherm | Groot lcd-display met led-indicatoren |
| Intensieve zone in onderkorf | Ja |
| Warmwateraansluiting mogelijk | Tot 60°C |
| Kinderbeveiliging | Neen |
| Antilekbeveiliging | Dubbele beveiliging (kuip + darm) |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Minimale hoogte van het decoratiepaneel | 54.1 cm |
| Maximale hoogte van het decoratiepaneel | 61.1 cm |
| Afmetingen nis (HxBxD) | 81.5 - 87.5 x 60 - 60.8 x 55 cm |
| Afmetingen (HxBxD) | 81.5 x 59.8 x 57.3 cm |
| Kleur | Inox |
| Kleur bedieningspaneel | Inox |
| Gewicht | 37.5 kg |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Decoratiepaneel inbegrepen | Neen |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 15 jaar |
| Vanden Borre-code | 7785216 |