De HP 14-EM0018NB | RYZEN 5 | 512 GB SSD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 297 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HP 14-EM0018NB | RYZEN 5 | 512 GB SSD
HP 14-EM0018NB | RYZEN 5 | 512 GB SSD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HP 14-EM0018NB | RYZEN 5 | 512 GB SSD
HP Laptop 14-EM0018NB
Met de AMD Ryzen™ 5 7520U-processor aan boord, biedt deze laptop je de betrouwbaarheid die je nodig hebt voor je dagelijkse taken. Of je nu aan het werk bent, studeert of gewoon ontspant, deze laptop houdt je bij.
Kristalheldere beelden
Geniet van je favoriete films en series op een briljant Full HD-display. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels brengt deze laptop je digitale content tot leven.
Lange batterijduur
Met een batterijduur van maximaal 11 uur en 15 minuten, kun je de hele dag door werken zonder je zorgen te maken over het opladen. En met HP Fast Charge kun je de laptop in ongeveer 45 minuten opladen van 0 tot 50%.
Milieuvriendelijk ontwerp
De HP 14-inch laptop is gemaakt met gerecyclede materialen, waardoor je een duurzame keuze maakt voor het milieu.
Krachtige connectiviteit
Met Wi-Fi 6 en Bluetooth® 5.3 blijf je altijd verbonden, waar je ook bent. Zo kun je altijd en overal werken, studeren of ontspannen.
Technische specificaties over de HP 14-EM0018NB | RYZEN 5 | 512 GB SSD
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 14 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | AMD Ryzen 5-7520U |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Grafische kaart | AMD Integrated Radeon Graphics |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 14 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | AMD Ryzen 5-7520U |
| Processor kernen | Quad Core (4) |
| Kloksnelheid processor | 2.8 GHz (4.3 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 512 GB SSD |
| Grafische kaart | AMD Integrated Radeon Graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Neen |
| Type audio | - |
| Max. batterij-autonomie | 11.3 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 1x USB-C 3.1, 2x USB 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Mat |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zilver |
| Gewicht | 1.4 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 3.25 x 32.37 x 21.5 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Laptop, om te starten |
| Vanden Borre-code | 7786441 |