De ASUS ASUS (M1502YA-BQ926W) AMD RYZEN 7 | 1TB SSD is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 297 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
ASUS ASUS (M1502YA-BQ926W) AMD RYZEN 7 | 1TB SSD
ASUS ASUS (M1502YA-BQ926W) AMD RYZEN 7 | 1TB SSD
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de ASUS ASUS (M1502YA-BQ926W) AMD RYZEN 7 | 1TB SSD
Technische specificaties over de ASUS ASUS (M1502YA-BQ926W) AMD RYZEN 7 | 1TB SSD
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), Led |
| Processor | AMD Ryzen 7-5825U |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Grafische kaart | AMD Radeon Graphics |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), Led |
| Processor | AMD Ryzen 7-5825U |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| Kloksnelheid processor | 2 GHz (4.5 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | AMD Radeon Graphics |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Toetsenbord | Azerty BE |
| Numeriek klavier | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Neen |
| Max. batterij-autonomie | Niet meegedeeld |
Functies
| USB-aansluiting | 1x USB 2.0, 2x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Neen |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1.7 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.99 x 35.97 x 23.25 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Laptop, om verder te gaan |
| Vanden Borre-code | 7669771 |