De HP OMEN 17-db1010nb QWERTY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 287 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HP OMEN 17-db1010nb QWERTY
HP OMEN 17-db1010nb QWERTY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HP OMEN 17-db1010nb QWERTY
Technische specificaties over de HP OMEN 17-db1010nb QWERTY
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 17.3 inch, 2560 x 1440 pixels (QHD / 2K), IPS Lcd |
| Processor | AMD Ryzen AI 9-365 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 24 GB DDR5 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5070 |
Algemeen
| Type | Gaming laptop |
| Scherm | 17.3 inch, 2560 x 1440 pixels (QHD / 2K), IPS Lcd |
| Processor | AMD Ryzen AI 9-365 |
| Processor kernen | Deca Core (10) |
| Kloksnelheid processor | 3.3 GHz (5 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 24 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Grafisch geheugen | 8 GB DDR7 |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Verversingssnelheid | Tot 240 Hz |
| Toetsenbord | Qwerty |
| Numeriek klavier | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Max. batterij-autonomie | Niet meegedeeld |
Functies
| USB-aansluiting | 3x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.4 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, Full HD (1080p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
| Thunderbolt | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 2.95 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 2.75 x 39.75 x 27.79 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Laptop, voor gaming |
| Vanden Borre-code | 7667477 |