De HP VICTUS (15-FA1077NB) RTX 4060 | CORE I7 | 16 GO DDR4 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 297 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HP VICTUS (15-FA1077NB) RTX 4060 | CORE I7 | 16 GO DDR4
HP VICTUS (15-FA1077NB) RTX 4060 | CORE I7 | 16 GO DDR4
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HP VICTUS (15-FA1077NB) RTX 4060 | CORE I7 | 16 GO DDR4
Technische specificaties over de HP VICTUS (15-FA1077NB) RTX 4060 | CORE I7 | 16 GO DDR4
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | Intel Core i7-13620H |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 4060 |
Algemeen
| Type | Gaming laptop |
| Scherm | 15.6 inch, 1920 x 1080 pixels (Full HD), IPS Lcd |
| Processor | Intel Core i7-13620H |
| Processor kernen | Deca Core (10) |
| Kloksnelheid processor | 3.6 GHz (4.9 GHz Turbo) |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR4 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Grafisch geheugen | 8 GB DDR6 |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Neen |
| Verversingssnelheid | Tot 144 Hz |
| Toetsenbord | Azerty BE |
| Numeriek klavier | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Max. batterij-autonomie | 8.5 u. |
Functies
| USB-aansluiting | 2x USB 3.2, 1x USB-C 3.2 |
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | Ja, HD (720p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 2.29 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 2.35 x 35.79 x 25.5 cm |
Extra kenmerken
| Gebruik | Laptop, voor gaming |
| Vanden Borre-code | 7667620 |