De MICROSOFT SURFACE LAPTOP 13.8 (2024) SNAPDRAGON X ELITE | 1TB SSD| GRAPHITE is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze laptops en kies je laptop uit 287 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
MICROSOFT SURFACE LAPTOP 13.8 (2024) SNAPDRAGON X ELITE | 1TB SSD| GRAPHITE
MICROSOFT SURFACE LAPTOP 13.8 (2024) SNAPDRAGON X ELITE | 1TB SSD| GRAPHITE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de MICROSOFT SURFACE LAPTOP 13.8 (2024) SNAPDRAGON X ELITE | 1TB SSD| GRAPHITE
Technische specificaties over de MICROSOFT SURFACE LAPTOP 13.8 (2024) SNAPDRAGON X ELITE | 1TB SSD| GRAPHITE
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 13.8 inch, 2304 x 1536 pixels, Pixelsense Flow |
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Elite-X1E-80-100 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Grafische kaart | Qualcomm Adreno |
Algemeen
| Type | Laptop pc |
| Scherm | 13.8 inch, 2304 x 1536 pixels, Pixelsense Flow |
| Processor | Qualcomm Snapdragon X Elite-X1E-80-100 |
| Processor kernen | Dodeca Core (12) |
| Ingebouwde AI | Ja, Copilot+ |
| NPU-rekenkracht (TOPS) | 45 TOPS |
| RAM-geheugen | 16 GB DDR5 |
| Opslagcapaciteit | 1 TB SSD |
| Grafische kaart | Qualcomm Adreno |
| Grafisch geheugen | Shared |
| Ecocheques | Neen |
Comfort en veiligheid
| Touchscreen | Ja |
| Toetsenbord | Azerty BE, Vast |
| Numeriek klavier | Neen |
| Verlicht toetsenbord | Ja |
| Type audio | - |
| Max. batterij-autonomie | Niet meegedeeld |
Functies
| Wifi | 802.11be (Wifi 7) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| Type scherm | Glanzend |
| Webcam | 2 MP, Full HD (1080p) |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| HDMI-uitgang | Neen |
| DisplayPort | Via USB-C-poort |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Thunderbolt | Neen |
| DVD/Blu-ray lezer/brander | Neen |
Compatibiliteit
| Besturingssysteem | Windows 11 |
| Microsoft 365 inbegrepen | 30 dagen proef |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 1.22 kg |
| Afmetingen (HxBxD) | 1.75 x 30.1 x 22 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Gebruik | Veelzijdig gebruik en vrije tijd |
| Vanden Borre-code | 7742924 |