De HISENSE 85A6Q is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 193 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
HISENSE 85A6Q
HISENSE 85A6Q
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de HISENSE 85A6Q
Technische specificaties over de HISENSE 85A6Q
Algemeen
| Schermdiagonaal | 215 cm |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Type scherm | Led |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Backlight | Direct-led |
| HDR-compatibiliteit | HDR10, Dolby Vision, HLG |
| Processor | Quad Core/MT9603 |
| Geluid | Stereo |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
| Aantal speakers | 2 |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Vidaa |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 2x HDMI 2.1 |
| HDMI eARC | Ja |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Ja |
| Digitale audio-out | Neen |
| Analoge audio-in | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/T2/C/S2 |
| USB-aansluiting | 3 x |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Ecocheques aanvaard (winkel en levering) |
| Energiekost | 49.92 euro/1000uur |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik | 128 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 300 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Smart remote |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Gemiddeld |
| Verkrijgbare formaten | 85 |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | HSN |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 300 |
| Afmetingen (HxBxD) | 113.1 x 189.2 x 43 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 109.9 x 189.2 x 10.1 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Vanden Borre-code | 7690568 |