De SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 55 INCH UE55DU7190UXXN (2024) is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 193 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 55 INCH UE55DU7190UXXN (2024)
SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 55 INCH UE55DU7190UXXN (2024)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 55 INCH UE55DU7190UXXN (2024)
De Samsung 55DU7190U 2024 LED TV biedt indrukwekkende 4K UHD-beeldkwaliteit en levendige kleuren door HDR-ondersteuning. De krachtige 4K-upscaling en de Crystal Processor 4K zorgen voor realistische beelden, terwijl PurColor de kleurnauwkeurigheid verbetert. Dankzij Samsung Tizen OS heb je toegang tot een uitgebreid aanbod van apps en streamingdiensten, en de TV ondersteunt gratis live TV en on-demand content via Samsung TV Plus. De Motion Xcelerator garandeert soepele bewegingen, wat het ideaal maakt voor gamers door de Auto Low Latency Mode (ALLM). De geïntegreerde Q-Symphony zorgt voor een harmonieuze geluidsbeleving met een soundbar, en de Adaptive Sound past het geluid aan de content aan. Een klein nadeel is dat de TV geen ingebouwde luidsprekers van hoge kwaliteit heeft, wat kan leiden tot een verminderde audiokwaliteit zonder een externe soundbar. Voor een betere geluidsbeleving en extra functies zoals hogere helderheid en premium beeldtechnologieën, kun je overwegen te kijken naar de Samsung QLED serie.
Technische specificaties over de SAMSUNG CRYSTAL UHD 4K 55 INCH UE55DU7190UXXN (2024)
Algemeen
| Schermdiagonaal | 55 " (138 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Type scherm | Led |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Totaal vermogen (RMS) | 20 W |
| Backlight | Edge-led |
| Kleurdiepte | 8 bit |
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor | Crystal Processor 4K |
| Geluid | Stereo |
| Dolby Atmos compatibel | Neen |
| Aantal speakers | 2 |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Neen |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 3x HDMI 2.0 |
| HDMI eARC | Ja |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| Digitale audio-out | Neen |
| Analoge audio-in | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| USB-aansluiting | 1 x |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 31.20 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 80 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 121 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Universele smart remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 4 m |
| Gaming mode menu | Neen |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 43/50/55/65/75/85 inch |
| Introductiejaar | 2024 |
| Fabrikantcode | UE55DU7190UXXN |
| Bijzonderheden | - |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Zijvoeten |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 200 x 200 |
| Afmetingen (HxBxD) | 75.8 x 123.4 x 23.7 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 71 x 123.4 x 6 cm |
| Gewicht | 11.6 kg |
| Vanden Borre-code | 7761295 |