De SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN83FAUXXN (2025) is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 194 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN83FAUXXN (2025)
SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN83FAUXXN (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN83FAUXXN (2025)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 4K 75 INCH QE75QN83FAUXXN (2025)
Algemeen
| Schermdiagonaal | 75 " (190.5 cm) |
| Schermresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) |
| Type scherm | Neo QLED |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Totaal vermogen (RMS) | 30 W |
| Backlight | Mini-led |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10-bit) |
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Geluid | Virtual surround |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
| Aantal speakers | 4 |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Airplay | Ja, AirPlay 2 |
| Spraakassistent | Samsung Bixby |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ac (Wifi 5) |
| Bluetooth | Ja |
| HDMI-ingangen | 4x HDMI 2.1 |
| HDMI eARC | Ja |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| Digitale audio-out | Optisch |
| Analoge audio-in | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T2/C/S2 |
| USB-aansluiting | 2 x |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 48.36 euro/1000uur |
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik | 124 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 335 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Afstandsbediening | Solar One Remote |
| Aanbevolen kijkafstand | 3.5 tot 5.5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Kijkhoek | Standaard |
| Verkrijgbare formaten | 50/55/65/75 |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | QE75QN83FAUXXN |
| Bijzonderheden | 4K AI Upscaling - Quantum Matrix Technology Core - Art Mode - Color Booster Pro - Adaptive Sound Pro - Active Voice Amplifier Pro - AI Auto Game Mode |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zilver |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| Muurbeugel | Niet inbegrepen |
| Draaivoet | Neen |
| VESA-norm | 400 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 101.6 x 167 x 33.2 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 95.8 x 167 x 4.7 cm |
| Gewicht | 33.5 kg |
| Vanden Borre-code | 7690428 |