De SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025) is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze tv's en kies je tv uit 194 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
Technische specificaties over de SAMSUNG Neo QLED 8K 85 INCH 85QN990FTXXN mini-LED (2025)
Algemeen
| Schermdiagonaal | 85 " (248.92 cm) |
| Schermresolutie | 7680 x 4320 pixels (8K) |
| Type scherm | Neo QLED |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Totaal vermogen (RMS) | 120 W |
| Backlight | Mini-led |
| HDR-compatibiliteit | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor | NQ8 AI Gen3 |
| Geluid | Virtual surround |
| Dolby Atmos compatibel | Ja |
| Aantal speakers | 8 |
Functies
| Smart TV-functie | Ja, Tizen |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
| Airplay | Ja |
| Spraakassistent | Amazon Alexa |
| Ambilight | Neen |
| Ambient Mode | Neen |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| HDMI-ingangen | 4 |
| HDMI eARC | Ja |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen, via bluetooth |
| Digitale audio-out | Optisch |
| Analoge audio-in | Neen |
| ARC via HDMI | Ja |
| VGA-aansluiting | Neen |
| CI+-interface | Ja |
| DVB-ondersteuning | DVB-T/C |
| USB-aansluiting | 3 x |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Ja |
Verbruik
| Ecocheques | Neen |
| Energiekost | 77.22 euro/1000uur |
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik | 198 kWh/1000u |
| Energieklasse HDR | G |
| Energieverbruik HDR | 499 kWh/1000u |
Extra kenmerken
| Aanbevolen kijkafstand | 2 tot 5 m |
| Gaming mode menu | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Introductiejaar | 2025 |
| Fabrikantcode | QE85QN990FTXXN |
| Bijzonderheden | Glare Free: een antireflectiebehandeling die schittering en reflecties vermindert voor meer kijkcomfort, zelfs bij fel licht |
| Herstelbaarheidsperiode (Vanden Borre Life abonnees) | 5 jaar |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur behuizing | Zwart |
| Positie van de voet | Centrale voet |
| VESA-norm | 600 x 400 |
| Afmetingen (HxBxD) | 131.6 x 217.9 x 36.96 cm |
| Afmetingen zonder voet (HxBxD) | 124 x 187.74 x 1.99 cm |
| Gewicht | 53.4 kg |
| Vanden Borre-code | 7681879 |