De TAMRON SP 150-600MM F/5-6.3 Di VC USD G2 NIKON is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze lenzen en kies je lens uit 159 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
TAMRON SP 150-600MM F/5-6.3 Di VC USD G2 NIKON
TAMRON SP 150-600MM F/5-6.3 Di VC USD G2 NIKON
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de TAMRON SP 150-600MM F/5-6.3 Di VC USD G2 NIKON
Technische specificaties over de TAMRON SP 150-600MM F/5-6.3 Di VC USD G2 NIKON
Belangrijkste kenmerken
| Lensvatting | Nikon F (FX) |
| Minimum scherpstelafstand | 0.22 m |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
Algemeen
| Lenstype | Telelens |
| Compatibiliteit | Nikon FX (Full-frame) |
| Brandpuntsafstand | 150 - 600 mm |
| Diafragma | f/5 - 6.3 |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Stille scherpstelmotor | Ja |
| Lensvatting | Nikon F (FX) |
| Minimum scherpstelafstand | 0.22 m |
| Stof- en waterbestendig | ja, weersbestendige afdichting |
| Uitvoering | Niet meegedeeld |
| Filterdiameter | 95 mm |
| Diameter | 108.4 mm |
| Lengte | 260.2 mm |
| Gewicht | 2000 g |
| Bijgeleverde accessoires | Stofkap, lensdop, draagtas, zonnekap |
| Bijzonderheden | - |
| Fabrikantcode | A022N |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7924208 |