De PHILIPS TAM4505/12 is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze stereoketens en kies je stereoketen uit 38 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
PHILIPS TAM4505/12
PHILIPS TAM4505/12
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de PHILIPS TAM4505/12
PHILIPS STEREOKETEN TAM4505/12
Heb je een cd-collectie? Wil je je telefoon aansluiten op een hifi-systeem om te genieten van beter geluid? Wil je zelfs naar de radio luisteren? Het is allemaal mogelijk met de PHILIPS STEREOKETEN TAM4505/12.
Luister naar alles wat je wil
Met deze geluidsinstallatie kan je luisteren naar alle muziek die je maar wil: hij heeft een digitale cd- en MP3-speler, DAB+ en FM-radio en zelfs een bluetooth-aansluiting om een draadloos toestel aan te sluiten.
Vooraf ingestelde klankstijlen
Verbeter het geluid van je muziek, of het nu rock, klassiek of zelfs hiphop is, met Digital Sound Control.
Past in elke ruimte
Verplaats je stereoketen door je hele huis: het werkt op het stroomnet, is niet imposant en heeft een bluetooth-verbinding van 10 meter zodat je overal in huis naar muziek kan luisteren.
Technische specificaties over de PHILIPS TAM4505/12
Algemeen
| Type | Microketen |
| Ecocheques | Neen |
| Totaal vermogen (RMS) | 60 W |
| Type luidsprekers | 2-weg |
Verbindingen
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Neen |
| USB-aansluiting | Ja |
| Analoge audio-in | Mini-jack 3.5mm |
| Digitale audio-in | Neen |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
| Airplay | Neen |
| Chromecast ingebouwd | Neen |
| Ethernetaansluiting (RJ45) | Neen |
| Spotify Connect | Neen |
| FM-radio | Ja |
| Internetradio | Neen |
| DAB+ radio | Ja |
Functies
| Wekfunctie | Ja |
| Preselecties | 20 |
| Sleep-functie | Neen |
| Smartphone opladen via USB | Ja |
| Afspelen via USB | Ja |
| Antitrilsysteem | Neen |
| Cd-speler | Ja |
| Mp3-cd-compatibel | Ja |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | Bluetooth bereik van 10 meter, alarm functie's: zoemer, DAB, FM of CD |
Bediening
| Afstandsbediening | Ja |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Zwart/Grijs |
| Afmetingen (HxBxD) | 35.2 x 52 x 23.1 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Vanden Borre-code | 8225672 |