De APPLE IPAD AIR (2024) 11 INCHES 128GO WI-FI SPACE GREY is niet meer beschikbaar!
ALTERNATIEF
Ontdek al onze tablets en kies je tablet uit 263 toestellen.
ALTERNATIEF
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
APPLE IPAD AIR (2024) 11 INCHES 128GO WI-FI SPACE GREY
APPLE IPAD AIR (2024) 11 INCHES 128GO WI-FI SPACE GREY
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de APPLE IPAD AIR (2024) 11 INCHES 128GO WI-FI SPACE GREY
De vernieuwde iPad Air (2024) biedt met zijn twee compacte formaten en krachtige M2-chip een indrukwekkende gebruikerservaring. Het schitterende Liquid Retina-display zorgt voor een levensechte weergave van beelden, terwijl de anti-reflectiecoating en True Tone technologie het scherm onder alle lichtomstandigheden leesbaar houden. De M2-chip zorgt voor ongekende prestaties, perfect voor zware taken zoals het spelen van triple-A games of het bewerken van video’s. Echter, als je op zoek bent naar een apparaat voor simpel dagelijks gebruik, kan de iPad Air wellicht overkill zijn. In dat geval zou de iPad Mini of een basismodel van de iPad mogelijk beter aansluiten bij je behoeften.
Technische specificaties over de APPLE IPAD AIR (2024) 11 INCHES 128GO WI-FI SPACE GREY
Belangrijkste kenmerken
| Scherm | 11 inch, 2360 x 1640 pixels, Liquid Retina LED IPS, True Tone |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Processor | Apple M2 |
Algemeen
| Scherm | 11 inch, 2360 x 1640 pixels, Liquid Retina LED IPS, True Tone |
| Processor | Apple M2 |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| RAM-geheugen | 8 GB DDR4 |
| Max. batterij-autonomie | 10 u. |
| Mobiel internet | Neen |
| Geschikt voor kinderen | Neen |
Comfort en veiligheid
| Camera | 12 MP (f/1.8) |
| Frontcamera | 12 MP (f/2.4) |
| Videoresolutie camera vooraan | Full HD (1080p) |
| Gps ingebouwd | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Ingebouwde luidspreker | Ja, stereo |
| Besturingssysteem | iPadOS 17 |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.3 |
| NFC | Neen |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Via adapter in optie (USB‑C - mini‑jack) |
| HDMI-uitgang | Via adapter in optie (USB-C - HDMI) |
Stroomvoorziening
| Capaciteit batterij | 28.93 Wh |
| Snelladen functionaliteit | Ja |
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 462 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 24.76 x 17.85 x 0.61 cm |
Extra kenmerken
| Bijzonderheden | - |
| Introductiejaar | 2024 |
| Staat van het product | Nieuw |
| Ecocheques | Neen |
| Vanden Borre-code | 7747446 |