De OPPO RENO15 PRO 5G 12/512GB AURORA BLUE is niet meer beschikbaar!
Ontdek al onze smartphones en kies je smartphone uit 313 toestellen.
Vul je gegevens in en onze experten bellen je op om je te helpen de juiste keuze te maken.
Alle informatie betreffende de
OPPO RENO15 PRO 5G 12/512GB AURORA BLUE
OPPO RENO15 PRO 5G 12/512GB AURORA BLUE
Dit product is niet meer beschikbaar!
Dit zeggen onze specialisten over de OPPO RENO15 PRO 5G 12/512GB AURORA BLUE
De OPPO Reno15 Pro 5G beschikt over een 6,32‑inch AMOLED‑scherm met FHD+‑resolutie en een verversingssnelheid van 120 Hz. Dankzij de piekhelderheid van 1800 nits (HBM) blijft het beeld ook buiten duidelijk leesbaar. De Corning Gorilla Glass 7i‑bescherming maakt het scherm beter bestand tegen dagelijks gebruik.
Binnenin werkt het toestel met de MediaTek Dimensity 8450‑chipset, gecombineerd met 12 GB LPDDR5X‑RAM en UFS 3.1‑opslag. Hierdoor reageert het systeem snel en blijft multitasken soepel verlopen. De 6200 mAh‑batterij zorgt voor een lange gebruiksduur en dankzij 80 W SUPERVOOC‑snelladen is het toestel snel weer klaar voor gebruik.
Het camerasysteem is een van de sterke punten van deze smartphone: een 200 MP‑hoofdcamera met optische stabilisatie, een 50 MP‑telelens en een 50 MP‑ultragroothoeklens. Voor selfies is er een 50 MP‑camera die een breed gezichtsveld biedt. Video-opnames worden ondersteund tot 4K bij 60 fps.
Het toestel is slank met een dikte tussen 7,99 mm en 8,13 mm en een gewicht van ongeveer 187–188 g. De kleuren Dusk Brown en Aurora Blue geven de Reno15 Pro een premium uitstraling.
Technische specificaties over de OPPO RENO15 PRO 5G 12/512GB AURORA BLUE
Algemeen
| Processor | Mediatek-MediaTek Dimensity 8450 |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Scherm | 6.32 inch, 2640 x 1080 pixels, Amoled |
| Camera | 200 Mp (f/1.8) + 50 Mp (f/2) + 50 Mp (f/2.8) |
| Capaciteit batterij | 6200 mAh |
| Staat van het product | Nieuw |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Processor kernen | Octa Core (8) |
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Kloksnelheid processor | 2x 3.25GHz + 6x 3 GHz + 4x 2.1 GHz |
| Type camera achteraan | Groothoek + Super groothoek + Telelens |
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Videoresolutie | 3840 x 2160 pixels (4K UHD) 60 fps |
Functies
| Type | Smartphone |
| Autofocus | Ja |
| Optische beeldstabilisatie | Ja |
| Flash | Ja |
| Frontcamera | 50 Mp (f/2) |
| Flash frontcamera | Neen |
| Mobiel internet | 5G |
| Hotspotfunctie | Ja |
| Dual SIM | Ja, beide actief |
Comfort en veiligheid
| Stof- en waterbestendig | Ja, IP69 |
| Vingerafdruksensor | Ja, vooraan |
| Nabijheidssensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Neen |
| Schokbestendig | Ja |
Verbindingen
| Wifi | 802.11ax (Wifi 6E) |
| Bluetooth | Ja, 5.4 |
| NFC | Ja |
| Gps ingebouwd | Ja |
| USB-aansluiting | USB Type-C |
| SIM-kaartslot | Nano SIM + Nano SIM |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Neen |
Stroomvoorziening
| Draadloos oplaadbaar | Neen |
| Max. vermogen draadloos opladen | Niet van toepassing |
| Fast Charge (Power Delivery) | Ja |
| Max. vermogen snelladen | 80 W |
Fysieke eigenschappen en afmetingen
| Kleur | Blauw |
| Type glas vooraan | Gorilla Corning Glass VII |
| Materiaal behuizing | Aluminium/Kunststof |
| Gewicht | 187 g |
| Afmetingen (HxBxD) | 15.12 x 7.24 x 0.8 cm |
Inbegrepen accessoires
| Bijgeleverde accessoires 1 | USB-C / USB-C-Kabel |
| Bijgeleverde accessoires 2 | - |
| Bijgeleverde accessoires 3 | - |
| Bijgeleverde accessoires 4 | - |
| Bijgeleverde accessoires 5 | - |
Extra kenmerken
| Categorie en SAR-waarde | 1.0 W/kg, Categorie B |
| Bijzonderheden | - |
| Ecocheques | Neen |
| Garantie | 2 jaar |
| Vanden Borre-code | 7635095 |